logo
zamknij zamknij

UWAGA NA NACIĄGACZY CO WYSYŁAJĄ @ i wiadomości GG z OFERTĄ UŁOŻENIA DIETY/TRENINGU

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 68037

0 5 0
napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD Moderator
Ekspert
Szacuny 1406 Napisanych postów 35562 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 150749
Z racji, iż coraz więcej użytkowników skarży się, że poprzez opcję formowych powiadomień mailowych dostają oferty propozycji współpracy z "dietetykami" i "trenerami", SFD pragnie ostrzec wszystkich, a zwłaszcza nowych forumowiczów, przed przesyłaniem pieniędzy w/w naciągaczom.

Osoby te nie tylko, że swoje propozycje wysyłają bez uzgodnienia i akceptacji administracji forum, to jeszcze zazwyczajokazują się być ludźmi totalnie niekompetentnymi, bez przygotowania merytorycznego do zadań których próbują się podjąć.

Najczęściej są to albo osoby nieuczciwe, oszuści, którzy chcą wyłudzić pieniądze żerując na cudzej naiwności i licząc na bezkarność, albo nieudacznicy życiowi, którzy ze względu na niskie kompetencje albo nie potrafią utrzymać pozycji na rynku w oficjalnym obiegu, albo nie posiadają odpowiednich uprawnień. Zazwyczaj jedyne referencje jakimi w/w akwizytorzy mogą się pochwalić - to numery gg i maile swoich byłych/aktualnych klientów. Że o wałek w takiej sytuacji prosto (wystarczy mieć kilka nr gg lub skrzynek pocztowych) - chyba przypominać nie trzeba.

Współpraca z oszustami - co oczywiste - kończyć się może utratą zainwestowanych pieniędzy , współpraca z osobami niekompetentnymi, skończyć się może brakiem efektów, lub odbić się niekorzystnie na zdrowiu (np. w przypadku źle ułożonej, autorskiej diety).

Moderatorzy i doradcy w działach dotyczących odżywiania, treningu, suplementacji bez dodatkowych opłat pomagają Wam osiągnąć cel i zdobyć wiedzę, dzieląc się zebranym doświadczeniem. Już nie chodzi o lojalność względem tego forum, ale o instynkt samozachowawczy i prostą kalkulację: łatwo przekalkulować sobie, iż ryzyko w tym wypadku po prostu się nie opłaca.

A potencjalnych chętnych do rozpoczęcia własnej działalności akwizycyjnej informujemy, że posiadamy bazę danych na temat takiej działalności i jej entuzjastów i w przypadku skompletowania informacji (dane osobowe, nr konta, potwierdzenie przelewu)- istnieje możliwość przesłania informacji do stosownego oddziału urzędu skarbowego , co okazać się może prostym, wręcz banalnym sposobem eliminowania takich procederów.


Pozdrawiamy
SFD-TEAMZmieniony przez - odp-SFD-pl w dniu 2011-07-15 09:14:30
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

poprawiona do poprawy

Następny temat

Smażenie?

3 ćwiczenia na silne przedramiona

Najczęstsze wymówki: dlaczego jestem gruby bądź gruba?

Jacek Ratusznik - ocena sylwetki

Czy można w naturalny sposób poprawić konwersję hormonów tarczycy?

Omega 3 - wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej?

Wady i zalety treningu góra-dół

Superfood - jakie produkty do nich zaliczamy?

Jesteś wegetarianinem? Sprawdź, jak zapewnić odpowiednią ilość witamin i składników mineralnych.