Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 5184 razy
  • Autor

USA....jest tu ktos?:)

•  
    SFD

Wysłano 25 lutego 2008 02:35

zgłoś naruszenie
      vervest - mi niepasuje poziom intelektu otaczajacych mnie "ludzi" w usa

no ale trzeba byc na jakims "poziomie" by rozumiec inne priorytety niz tylko pieniadze
    • prkt
      • Pochwały:0
      • Nagany:0
      • Na forum: 7 lat
      • LPA: 2533

Wysłano 25 lutego 2008 14:52

zgłoś naruszenie
      Mam takie pytanko do mieszkancow NYC. Teraz w srode lece do NYC i mam w planie jakies zakupy mozecie polecic jakies sklepy z tania odzieza sportowa tzn siec jakis sklepow sportowych moze akurat natkne sie na ktorys. Glownie interesuje mnie odziez mma tzn tapout , throwdown, wand itd. A takze oczywiscie Levis :D (slyszalem ze za pol darmo mozna wyrwac niektore rzeczy) nike, adidas i takie tam. Czy footlocker to najlepszy sklep z butami sportowymi ? W lodnynie tez jest footlocker ale jakos nie podchodzi mi ten styl i fason. Ogolnie to jak typowy polak chcialbym kupic dobre rzeczy niekoniecznie drogo mozecie jeszcze jakas siec sklepow polecic do ktorej mozna zajrzec ?

Zmieniony przez - prkt w dniu 2008-02-25 14:52:38
    • S_M
      • Na forum: 6 lat
      • LPA: 23

Wysłano 25 lutego 2008 15:57

zgłoś naruszenie
      polecam siec sklepow marschal - znajdziesz tam wiele roznych ciuszkow, sportowych rowniez za zeklbym dobra bardzo cene.

jesli chodzi jeszcze o Polske to sprostowal bym fakt ze w Polsce sie zmienilo...
      nie mowie tu o burdelu jaki panuje w sejmie i 'wladzy' tylko o prace.
      jest mase miejsc pracy bo niema ludzi (wszyscy siedza w angli), a jeli mamy jakies pojecie to bez problemu zarobimy sporo koasy. na glupiej budowie pomocnik moze wychaczyc ponad 10zl/h 'majster' z pojeciem duzo wiecej, operator CNC na dzien dobry z 15taka dostanie...
      wydaje mi sie ze to nie sa male liczby a do tego raczej zanizylem je... wszystko zalezy od tego co umiemy i jak szukamy, bo wiadomo pierwsza leprza smieszna firma da nam 5zl/h i wtedy bedziemy nazekac ze w polsce jest g*** a nie praca
    • prkt

Wysłano 25 lutego 2008 17:17

zgłoś naruszenie
      Marschal czy Marshall ? bo tego 1 w ogole na googach nie moge znalesc, a ten 2 raczej sportowych ubran nie ma w asortymencie
    • Infamous
      • Na forum: 8 lat
      • LPA: 35176

Wysłano 25 lutego 2008 17:54

zgłoś naruszenie
      Mi nie pasuje taki poziom zycia, bez papierow poprostu niema Cie, w UE masz duzo lepsze warunki bytu.
      Jak to mowia, "Ameryka jest dla byka, tylko lozko i fabryka".
      Pozytywny jak HIV
    • prkt

Wysłano 25 lutego 2008 18:29

zgłoś naruszenie
      Hm zajrzalem tylko w kwestii zakupow, ale widze ze teraz w usa nie jest tak kolorowo jak to bywalo kiedys. To wasza opinia patrzac przez pryzmat polski tzn ze coraz mniej mozna kupic za dolara w polsce. Czy warunki tam sie pogarszaja ? Podobna sytuacja jest w UK, straszny spadek funta w stosunku do zlotowki sprawil ze czesc polakow szczegolnie tych co maja rodziny w polsce wraca. Po prostu funt jest slaby, koszty utrzymania tutaj nie spadaja, a place rosna w wolnym tempie :)

Wysłano 25 lutego 2008 18:46

zgłoś naruszenie
      Tutaj warto kupowac sprzet elektroniczny etc. sam kupilem dwa tv i wyslalem, kino domowe etc. Suplementy jeszcze niektore oplaca sie kupic.

Ciuchy na takim poziomie jak w pl.
      Pozytywny jak HIV
    • prkt

Wysłano 25 lutego 2008 19:07

zgłoś naruszenie
      Dobra ostatnie pytanie i juz koncze bo nam sie maly dom mody tutaj zrobi. Znasz jakias siec sklepow w NYC z odzieza i sprzetem sportowym ?
    • Infamous

Wysłano 25 lutego 2008 19:32

zgłoś naruszenie
      hmmm... np. Modells , chyba tak sie pisalo.
      Pozytywny jak HIV
    •  
      SFD

Wysłano 26 lutego 2008 02:39

zgłoś naruszenie
        odziez:

modells
        marshalls
        sears
        macys
        old navy
        century 21