SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Universal Nutrition - Storm

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 167750

Ankieta

napisał(a)
OS Kogut Moderator
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 8365 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19938
UNIVERSAL NUTRITION Storm

OPIS:

UNIVRSAL Storm jest suplementem zwiększającym wydajność procesów anabolicznych. Przyspiesza powstawanie efektów w postaci przyrostów beztłuszczowej masy ciała oraz wzrostu siły i wytrzymałości mięśni. Ten nowoczesny preparatkreatynowy ze względu na niezwykłą skuteczność działania polecany jest wszystkim osobom trenującym systematycznie dyscypliny siłowe, wytrzymałościowe oraz mieszane.

UNIVRSAL Storm działa w oparciu o unikalną kompozycję czterech form kreatyny, takich jak:
- trójmolekularny jabłczan kreatyny
- dwumolekularny jabłczan kreatyny
-monohydrat kreatyny
- chelat magnezowy kreatyny

Obecność zróżnicowanych form tej substancji o potwierdzonym anabolicznym i jednocześnie antykatabolicznym działaniu, optymalizuje produkcję wysokoenergetycznego paliwa w postaci ATP oraz minimalizuje ryzyko niepełnego wykorzystania kreatyny przez organizm. W konsekwencji następuje odpowiednia reakcja hormonalna środowiska wewnętrzustrojowego i nasilona synteza białek mięśniowych.

UNIVRSAL Storm posiada skład wzbogacony o innowacyjny system transportujący kreatynę. W skład tego opatentowanego kompleksu wchodzi: iNOXsulin-7 oraz optymalizatory metaboliczne.

Informacja żywieniowa:
Ilość w jednej porcji
- Kalorie - 0 kcal
- Węglowodany - <1g
- Cukry - 0g
- Magnez - 5mg

Hypervol Complex T - 5000mg
- Trójmolekularny jabłczan kreatyny
- Dwumolekularny jabłczan kreatyny
- Monohydrat Kreatyny
- Magnezowy chelat kreatyny

iNOXsulin-7 T - 3750g
- L-Tauryna
- Betaina
- Jabłczan cytruliny
- AKG - alfaketoglutaran argininy
- Glikocjamina
- ALA - kwas alfaliponowy
- 4-hydrokyizoleucyna (20%)

Sposób użycia:
2 porcje dziennie 30 min przed i po treningu

Zmieniony przez - Leksykon w dniu 2010-11-09 11:44:20

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2014-09-24 12:04:40
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1398
bardzo dobry polecam starcza równo na miesiąć.Super smak :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 515 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 12350
Poki co jestem zadowolony, chociaz jeszcze nie skonczylem puchy, ale moge polecic :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6753 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 64622
A ja nie byłem zadowolony z efektów. Jedyne co odczułem, to większa pompa na treningach. I tyle.
2

SPAMcjalista działu Doping
Człowiek obdarzony najch*jowszą genetyką do wszelkich sportów
Prowokator, spamer, specjalista z dupy wzięty

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 220
storm to rewelacyjna odzywka firma universal pokazała poraz kolejny ze potrafi czynic cuda b konkretny produkt duza pompa zyły wychodza na maxa starcza na cykl cena jest wysoka ale warta swojej ceny siła przyszła mi o 10 kilo na sztandze w wyciskaniu

zeby dojsc do celu potrzebny jest czas i checi

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2637 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22584
super przed jak i po treningu.swietnie regeneruje mięsnie i utrzymuje pompe po treningu

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 403 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1361
dla mnie gowno
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29121
storm -jeden z moich ulubionych stackow kreatynowych
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15022
dobry sklad, duzo porcji, dobre działanie w połaczeniu z shockiem miazga.
2
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1163 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10852
j/w. razem z shockiem WYPAS.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4310
Jak dla mnie to do tej pory byl najlepszy stack!Swietna rozpuszczalnosc, b.dobry smak!Skok sily i pompa gwarantowana!Dla mnie lepszy od
Xpanda!Porcji jest tyle ze starcza grubo ponad miesiac!W polaczeniu ze Stormem daje nam 2-3 miesieczny cykl!

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Spa Pak

Następny temat

Universal Nutrition - Super Cuts 3

Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Jakie ryby jeść? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż! Archiwum X: “duża ilość węglowodanów może zabić kulturystę”?! Jak zadbać o dłonie?