SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Universal Nutrition - Animal Pak

temat działu:

Universal Nutrition

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 124949

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4337
jakos pobudzenia nie odczulem. Bralem to i zachorowalem wiec to walek ze sa przeciw grypie itp. Trenuje rano, AP zaczalem stosowac po 2-3 posilku w okolicach 13-16. Oprocz tego biore size on'a i myo fusion gaspariego, bcaa jakies z treca i powiem ze zadnej roznicy wiekszej nie czuje. Stosuje diete i w cholere surowek zawsze dolaczam wiec sadze ze zawsze bylem dobrze nawitamizowany. Bialko tez troche tego ma. Oprocz innego koloru moczu nic wiekszego nie zauwazylem jak narazie. Zamierzam brac teraz do sniadania przed treningiem, moze troche wiecej sie wchlonie. Ogolnie na plus ale spodziewalem sie wiekszej mozliwosci regenreacji po tym, Tak czy siak polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1214
Wysoka cena a pobudzenie troche słabsze niz sie spodziewalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2006
nawet dobry cena juz nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 458
zjadłem kiedyś 2 puszki może być,ale za taką cenę jaka jest teraz to przesada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Dobre witaminy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kupiłem Animal Pak z wyglądu dokładnie taki jak na obrazkach w necie, czyli np. tutaj: https://sklep.sfd.pl/Universal_Nutrition_Animal_Pak-opis2380.html , ale skład inny... myślałem, że będzie skład taki, jak podany w necie, tak jak tutaj na pierwszej stronie albo na tej stronie, którą pokazałem... a jest laktoza (mam nietolerancję), błonnik, itp.. a kilku rzeczy brakuje, np. betaina. Dlaczego tak jest? ;/

Zmieniony przez - BlackCamel w dniu 2012-02-02 18:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 333
brałem na cięższych cyklach treningowy, czułem się bardziej wypoczęty, brak jakichkolwiek chorób, wszystko git, tylko przerażająca ilości tabsów do łyknięcia i zapach ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
Podczas spożywania PAKa, odczuwałem zwiększoną senność. Po odstawieniu minęła (zjadłem całą puchę - 44). Normalnie śpię po ok. 7h, a po animalu spałem 10h i dalej byłem zmęczony. Może ktoś powiedzieć jaki składnik mógł mieć na mnie taki wpływ ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 56
Dwa pytania:

1. Animal PAK zmienił skład, czy dostałem jakiś trefny towar?
Skład wg producenta: http://www.animalpak.com/store/images/packaging/14.jpg
Skład mojej puchy załączyłem na zdjęciu.

2. Która piguła, jest która? Jak rozpoznać po aktualnym wyglądzie tabletek?
Chodzi mi zwłaszcza o zidentyfikowanie tej z enzymami trawiennymi - chcę ją wywalić z paczki, bo bromealina podrażnia mi układ pokarmowy - nawet ta jedzona z surowym ananasem, a co dopiero w suplementach.

Załączam zdjęcie dwóch tabletek, z których jedna to ta z enzymami, która koledzy? :)






Ps. Widziałem post EasyDoora - nie pomógł niestety ;)

Ps2. W odpowiedzi na post @Plywak666 sprzed pół roku - zwiększona senność może wynikać właśnie z podrażnienia układu pokarmowego - po prostu niestrawność spłyca sen i powoduje ospałość.


Zmieniony przez - Elenhnor w dniu 2016-01-12 18:02:50
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Universal Nutrition - Animal Nitro

Następny temat

Universal Nutrition - Animal Stak 2

WHEY premium