SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ULTIMATE-KREATYNA-DOSKONALA!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Chcialem napisac tego posta , dla ludzi zastanawiajacych sie nad wyborem Kreatyny ... biorac pod uwage CENNA do JAKOSCI
NAJLEPSZA KREATYNA jest PRODUKT ULTIMATE ...
Moze to co teraz wam napisze wyda sie niewiarygodne
po cyklu przyszlo mi 7 kg masy potem spadlo ok1-2 kg ale 5 kg ZOSTALO !!! jak to mozliwe ?? nie mam pojecia i niechce wiedziec
Natomiast jesli idzie o sile to kiedys wyciskalem 105-108 po tej KREATYNIE poszlo mi na 130 ,!!! to byl dla mnie szok w bojach silowych poszlo mi po ok 30kg ! sily tak duzo przybylo ze czuulem jak stawy zaczynaja nie wyrabiac ,,, czyli podobne efekty jak po cyklu z METANABOLEM czy po DECE :)
a to jest KREATYNA !!! dlatego wlasnie dla mnie kreatyna to tylko ULTIMATE teraz ma dobra Cene i naprawde na mnie DZIALA SWIETNIE i zlego slowa nie powiem o niej NAPRAWDE POLECAM !!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 165 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2413
west... a jak rozstepy??? widzisz... osiagnolem silowo troche wiecej niz ty, masowo dwa i pol raza mniej... A ciekawe ile komu spadnie
pOzdrO OklOn
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2212 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9851
Bo to jest #1 kreatyna z najlepszego lab.
ale te twoje wyczyny są chyba przesadzone

a ile trwał twoj cykl? i czy brałeś coś pozatym

pozdr

Zmieniony przez - patriotpol w dniu 2002-11-28 21:24:43

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
TO niesamowite mialem inne kreatynki OLIMPA , HI TECA ...ITD niektore byly BEZNADZIEJNE niektore calkiem
Ale ULTIMATE bez porownania najlepsza przyjmowalem z glukoza ,
do tego DIETA , a dodatkowe suplementy to TOP MASS OLIMP ale bralem male dawki 2 x dziennie po 50 g . ja niechce nikogo PRZEKONYWAC wiem co pisze JA mialem TAKIE efekty PO TEJ kreatynie DLA mnie ONA jest NIESAMOWITA zupelny POWER !!! i powiem wiecej !!! daje sobie .... uciac ze w sile mopglbym wiecej wyzylowac po tej kreatynce ale stawy zaczely puszczac a nie chcialem ZEBY mnie R>O>Z>P>I>E>R>D>O>L>I>L>O CISNIENIE w WYCISKANIU

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
sportnutri to juz drugie ostrzezenie, a nastepny bedzie juz banik ))

Proponuje wykupic banerek i wspomoc nasze biedne SFD a nie urzadzac sobie bazar w suplementacji....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Sportnutri masz drugie ostrzeznie. Masz jeszcze jedno. Potem ban.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
sportnutri nie przyczepiam sie do Twojej domniemanej firmy.

A domeny to ja mam swoje - i nie walcze z Toba o nazwe firmy poniewaz mam inna.

A co do regulaminu to go doszlifujemy, tymczasem pseudoreklama nie jest tu tolerowana dopoki nie dofinansujesz SFD.

A groźbami i chamstwem to brachu daleko nie zajedziesz..... nie ze mną.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
A jednak chamsto i niecenzuralne słowa Cię panie sportnutri pogrążyły. Miło nam wszystkim było gościć pana na SFD. Mam gorącą nadzieję że jeszcze się spotkmamy osobiście na jakis zawodach kulturystycznych w Polsce. Tymczasem życzę panu dobrej nocy i dobrych proszków na uspokojenie :)

Z szacunkiem
Cyberpaker.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
to chyba tobie maly czlowieczku brakuje czegos. Nie dowartosciales sie za mlodu ,czy cie w szkole popychali koledzy ?...

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli BAN BIM BEM BUM ITD...???? DYSKWALIFIKACJA....CZYLI PONOWNIE DO ZOBACZENIA !!! SZKODA ZE NIE JESTEM BIGER.....- JESZCZE POLSKA NIE ZGINELA .... BIMEK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
ja chcialem tylko napisac ze ULTIMATE RULEZ
a tu cos takiego

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
Stongmen to było Ultimate Creapure??
Jeżeli tak to powiedz czy robiłeś nasycanie czy nie. Wogóle powiedz jak to brałeś bo też zamierzam sobie kupic i chyba wezme właśnie tego Ultimata.
Miałem juz Olimpa i Megabola i nie byłem zadowolony za bardzo (szczególnie po Olimpie, spodziewałem sie wiecej )

Ciesz sie chwilą, bo nie wiadomo czy bedziesz za chwile...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOKSIARZE w TVP2

Następny temat

TT - czemu tak pozno ??

WHEY premium