SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM- Rekordy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
j/w Ile podniesiecie na maksa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
40kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
Wpisujcie też ile ćwiczycie, wiek, wage,wzrost i wymiary :)

Ja obecnie lat 17 waga 90kg wzrost 183cm podnosze 65 kg wymiary to prawa koło 40cm, lewa koło 41cm, ćwicze od roku na siłowni z przerwami, wcześniej to tylko w domu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
z mostkiem czy bez?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
no wiadomo: bez wyginania się,(bez pomocy) narzucania itp, chodzi mi o ładne, czyste, prościutkie samodzielne podnoszenie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 210 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11605
89slaby silny jestes, ja podnosze 40 kg, a cwicze poł roku, waga to 66 kg, wzrost 181 cm, 18 lat, bik to chyba moja najslabsza partia

na sucho też są efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8240
Kazdy moze wpisac co chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 180 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1653
no staram sie :) Mikele może się wypowisz i tak na przyszłość prosze wypowiadać się przynajmniej trochce na temat nie chodziło mi tu o dochodzenie kto mówi prawde, tylko o szczere wypowiedzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Zamykam temat.

Nie wniesie on nic pozytywnego poza chwaleniem się jaki to ktoś jest kozak, w dodatku połowa będzie ściemniana. Zachęcanie do bicia rekordów na biceps spowoduje co najwyżej falę kontuzji.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Ja obecnie lat 16 waga 99kg wzrost 188cm podnosze 180 kg wymiary to prawa koło 25cm, lewa koło 45cm, ćwicze od roku na siłowni z przerwami, wcześniej to tylko w domu :)

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 181 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4148
litości...

ile to sie pisalo na tym forum ze na bica nie robi sie rekordow
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

TRENING NA MASE<<<=======POMÓŻCIE UŁOŻYĆ

Następny temat

rozpiska treningu pod Oyama Karate

WHEY premium