SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC-pozywa Randy’egodo sadu

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ktoś jest zdziwiony? Las Vegas Review-Journal informuje, że Zuffa LLC (właściciel UFC) złożyła w poniedziałek w sądzie pozew przeciwko Randy’emu Couture’owi.

UFC twierdzi, że wypowiedzi Couture’a dotyczące UFC spowodowały straty, których nie można naprawić. Ponadto Kapitan Ameryka złamał warunki kontraktu.

White powiedział:

To co było dla mnie najtrudniejsze, to fakt, iż bylismy przyjaciółmi od bardzo długiego czasu. Problemem jest to, że Randy nie wywiązuje się ze swoich sobowiązać. Kapitan Ameryka nie dotrzymuje słowa.

Pozew zawiera również informację o konspiracji przeciwko UFC. Kilka nienazwanych stron, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie pracowało z Couture’m aby celowo wyrządzić szkody UFC.

Pozew mówi też o tym, że Randy złamał klauzulę dotyczącą zakazu udziału Couture’a w “pośrednim lub bezpośrenim braniu udziału w działaniach konkurencji" przez okres 12 miesięcy po zakończeniu konkraktu. Ma to zapewne związek z wystawieniem drużyny Xtreme Couture w lidze IFL.

Update: Prawnik UFC, Donald J. Campbell, wnosi również o zabronienie Randy’emu udziału w jakimkolwiek przedsięwzięciu związanym z promocją konkurującą z UFC. Chodzi o w/w IFL. Jeżeli Sąd wyda ten zakaz na czas trwania procesu, a po szybkiej konsultacji z kimś, kto ma pojęcie o amerykańskim prawie wiem, że jest to możliwe, to w tarapatach znajdzie się konktrakt Coutre’a z IFL.


Generalnie przyjaźń się skończyła. Zaczęła się egzekucja ustaleń kontraktu. To dobrze - skoro nie można dojść do porozumienia przy śniadaniu, to trzeba będzie zrobić to na sali sądowej. Randy będzie miał na pewno za sobą wielu życzliwych, którzy słyszeli tylko tą część historii, która była im wygodna. Sprawa jest z powództwa cywilnego i najprawdopodobniej będzie się toczyć przy drzwiach otwartych.

UFC będzie zależało na upublicznieniu sprawy, bo - nie czarujmy się - Randy po prostu rzucił wszystkim w kąt i zrobił małe publiczne pranie brudów. Z informacji, które wyciekły prawo stoi po stronie UFC.

Nie bałbym się również o los Randy’ego - to bogaty człowiek, a jego mocodawcy, o ile tacy istnieją dysponują gotówką większą niż UFC. Nielogocznym byłoby porywanie się na bogatego giganta nie mając czegoś w zanadrzu. W ciągu kilku dni dowiemy się, czy UFC robi to, bo chce pieniędzy, czy chce po prostu przetrzymać Randy’ego na tyle, aby nie pozwolić M-1 lub innej organizacji na zbiciu kapitału na potędze marketingowej Randy’ego, w którą to potęgę UFC inwestowało od lat.

Zrodlo: mmablog.pl



Na moje niech go szybko M1 przechwytuje i oby doszlo szybciej niz oczekujemy do walki z Fedorem
( o ile dojdzie, ale miejmy taka nadzieje.. ) ;)

Pozdrawiam.

GÓRA---->I am What I am

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1037 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65298
gdyby nie te pieniądze to watpie zeby zawodnicy tak chetnie przystępowali do walk
jezeli sie myle to mnie poprawcie

Na co mnie stać w swoim życiu osiągnę
A czy przed Bogiem zdążę tego naprawdę nie wiem
Niejeden mówił martw się sam za siebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczoraj w necie czytałem, że do walki Fedor vs Coture ma dojść w październiku[ponieważ Randyemu kończy się chyba wtedy kontrakt], dzisiaj podobno tych dwóch fighterów miało się spotkać w Los Angeles na jakiejś konferencji prasowej. Więcej info dam wieczorem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Daj daj

Dlatego faaaaajnie by bylo jak by doszlo do niej predzej niz w Pazdzierniku:)

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prędzej nie będzie napewno, skoro Randy ma kontrakt.
Dana White już o to zadba, że albo w UFC będzie ta walka, albo dopiero po kontrakcie.
Wychodzi na to, że po kontrakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Ok.

W kazdym razie daj znac jak tam na spotkaniu.

Oby wogole do niej doszlo, na to chyba czeka caly swiat MMA

Pozdro

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dojdzie prędzej, czy później.
czytałem również, że wreszcie Sakuraba, walczyć będzie z Ricksonem, wieczorem powklejam parę nowinek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Tak to tez czytalem, ale czemu tak pozno, na dziadkow sie zebralo;P Wyobraz osbie gale na ktorej walczy

Saku-Rickson, Fedor-Randy

Zmieniony przez - góra-forte w dniu 2008-01-15 18:21:49

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prze****ska gala by była.
fakt, mogło dojść szybciej do walki Saku vs Ricki, ale wiadomo jak zachowywał się Rickson.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mała pomyłka. Fedor z Randym spotkaja się w czwartek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
OOok

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
Nie podoba mi się to całe podejście UFC do sportu strasznie komercją zalatuje, wszystko kręci się wokół kasy, no i te ich kontrakty zabraniające wszystkiego ;/
Mam nadzieje że Randy wygra tą sprawę i że będziemy mogli nacieszyć oczy widokiem jak Fedor zleje mu tylek hehe, bo on jest moim faworytem.

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podsumowanie roku 2007 w polskim MMA

Następny temat

Nowy sklep ze sprzetem do sztuk walki. niskie ceny

WHEY premium