SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC on FX 5 – Browne vs. Bigfoot – wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


265 lbs.: Antonio Silva pok. Travis Browne – TKO (uderzenia w parterze), runda 1 (3:27)

170 lbs.: Jake Ellenberger pok. Jay Hieron – jednogłośna decyzja
125 lbs.: John Dodson pok. Jussier da Silva – TKO (uderzenia w praterze), runda 2 (4:35)
170 lbs.: Justin Edwards pok. Josh Neer – techniczne poddanie (gilotyna), runda 1 (0:45)

155 lbs.: Michael Johnson pok. Danny Castillo – KO, runda 2 (1:06)
170 lbs.: Mike Pierce pok. Aaron Simpson – KO, runda 2 (0:29)
155 lbs.: Marcus LeVesseur pok. Carlo Prater – niejednogłośna decyzja
155 lbs.: Jacob Volkmann pok. Shane Roller – poddanie (duszenie zza pleców), runda 1 (2:38)
145 lbs.: Diego Nunes pok. Bart Palaszewski – jednogłośna decyzja
125 lbs.: Darren Uyenoyama pok. Phil Harris – poddanie (duszenie zza pleców), runda 2 (3:38)

Bonusy w wysokości $40,000 otrzymali
Poddanie wieczoru – Justin Edwards
KO wieczoru – Michael Johnson
Walka wieczoru – Diego Nunes vs. Bart Palaszewski

Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-10-06 09:54:55
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
oglądałem MC live jednak :
Edwards zaskoczył chyba wszystkich..

Dodson szybko pozamiatał jednak Formiga to nie ta liga do walki o pas. Kibicuje Demetrious'owi, bo nie przemawia do mnie to robienie z siebie głupka przed Dodsona imo to wgl śmieszne nie jest..

Ellenberger dał do dupy walkę co mnie zdziwiło, bo liczyłem na szybki nokaut a tu strasznie ostrożnie i ledwo co wygrał nie chce mi się tego 2 raz oglądać więc nie potrafię powiedzieć jak bym punktował tą walkę...

Bigfoot bardzo ostrożnie widać, że był skupiony na początku i ciężko trenował a Browne nie wiem co odp*****lał nie lubię BF, ale dobrze, że wygrał, bo Browne z własnej głupoty sobie nogę skręcił (!?) a potem to już było jasne. Ten prawy cep świetnie wszedł.
Reema w styczniu dla Bigfoota !! Bigfoot chce rewanżu z Cainem masochista

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2012-10-07 21:26:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Browne się naoglądał karatekidów, przez co początek walki wyglądał raczej jak walka pokazowa w cyrku. Ogólnie słaba walka wieczoru.
Dodson ładnie, pierwsza runda trochę zachowawczo(popis jak zwykle znającej się na rzeczy publiczności, która wygwizdała ich po 1 rundzie) w drugiej już odważniej, jest drań szybki... Te dwa lewe, jeden na korpus, drugi w szczękę były praktycznie niewidoczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Dokladnie, Dodson to solidny zawodnik. Ciekawe czy teraz dostanie TSa. Bigfood wygral tak jak sie spodziewalem. Cieszy tez wygrana Ellenbergera, no i Johnson ladne KO.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
A ktoś ostatnio tu pisał, że zawodnicy z TUFa nic nie osiągają w UFC.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
Browne z tak dziurawą obroną wiele nie zadziała Solidne KO i Stopa wraca do gry/

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Szkoda, że Browne rozwalił sobie kolano. Ta walka mogłaby jeszcze potrwać, mam niedosyt. Cieszy jednak wygrana Big Foota. Nie wyleci z UFC, mam nadzieję, że zawalczy z Nelsonem albo Struve.
W zasadzie to chętnie go ujrzę z prawie każdym ciężkim, za wyjatkiem Cormiera, Velasqueza czy JDS (ci go poskładają szybko).

Bog Foot jak dobrze trafi, to pozamiatane. A gnp ma naprawdę ciężkie.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Brawo Big foot ! Poczuł krew (uszkodzenie kolana) i dokonczył dzieła zniszczenia. Ależ to kurna kloc, masakryczna masa kadłuba, bo rączki cienutkie. Mowielem, ze Antek wygra. J/w oprocz scislej czolowki, tj dynamicznych cizekich to big moze zawlaczyc z kazdym. teraz chciałbym go zobaczyc z wygranym walki lavar/schaub jeszcze na przetarcie, a ponziej znow wskok do scislej czolowki.



Ale ellenberger to tej walki za ch**a ne wygrał, co on zrobil w stojce? nic, raz obalił. Zj**ane te sędziowanie.

Dodson teraz o pas z johnosnem. Ciekawe kto wygra.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-10-06 10:55:34

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Ja Silve bym z checia z Mirem zobaczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Znow latwa kasa Dziekuje za wysoki kurs, wiecej takich "niepokonanych" kolesi ze cztucznie napompowanym rekordem trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
Bigfoot !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Bigfoota ze Struve teraz.Szkoda ,że limit HW jest do 120 kg .Ciekawe ile by Bigfoot wnosił bez limitu :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

robienie wagi

Następny temat

Breakdance łączony z sztukami walki?

WHEY premium