SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

UFC 226: Miocic vs. Cormier - wyniki i dyskusja LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26598

napisał(a)
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2167 Napisanych postów 11973 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 204660

Walka o pas wagi ciężkiej
265 lbs: Stipe Miocic vs. Daniel Cormier

Karta główna (godzina 4:00 czasu polskiego):
265 lbs: Francis Ngannou vs. Derrick Lewis
170 lbs: Paul Felder vs. Mike Perry
155 lbs: Michael Chiesa vs. Anthony Pettis
205 lbs: Gokhan Saki vs. Khalil Rountree Jr.

Karta wstępna (FOX Sports 1, godzina 2:00 czasu polskiego):
185 lbs: Uriah Hall vs. Paulo Costa
135 lbs: Raphael Assuncao vs. Rob Font
155 lbs: Lando Vannata vs. Drakkar Klose
170 lbs: Curtis Millender vs. Max Griffin

Karta przedwstępna (UFC Fight Pass, godzina 1:00 czasu polskiego):
155 lbs: Dan Hooker vs. Gilbert Burns
115 lbs: Jamie Moyle vs. Emily Whitmire

Zakaz żebrania i udostępniania streamów!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1401 Napisanych postów 6287 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 622185
Niestety nie będę mógł oglądać, ale moje typy to Ngannou i Miocic.

p4p GOATs: Healthy Shogun, Motivated BJ, Prime Fedor, Sea Level Cain, Seagal Anderson, Unimpressed GSP, Pride Wand, TRTitor, Horse Meat Ubereem, WEC Aldo, Ring Crocop, Jon Snow Jones
Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1217 Napisanych postów 13070 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68811
Ja oglądam, dawno nie było walki przy której mogłem dostać zawału. Fenomenalny boks z bardzo dobrymi zapasami kontra fenomenalne zapasy (z presją) z bardzo dobrym boksem...? Zobaczymy. Ważny dzień dla sztuk walki.

A kibicuję Vannacie, Sakiemu, Pettisowi, Perry'emu no i Miocicowi

Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-07-07 23:32:19

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 152 Napisanych postów 2175 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 90930
DC,Pettis,Lewis ,Saki WAR
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 799 Napisanych postów 5436 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106609
Miocic, Ngnannou, Saki,
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1217 Napisanych postów 13070 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68811
Dobra walka Vannaty i Klose'a

napisał(a)
Ekspert
Costa dzik, już to dostrzegłem w walce z Hendricksem. A teraz Saki

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 3047 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 82045
Witam
napisał(a)
Ekspert
Siema. Mam nadzieję że Saki okaże się tym zawodnikiem K-1 który dobrze dostosuje się do rękawic z mma

napisał(a)
Ekspert

I po raz kolejny się okazuje że stójka w mma to nie to samo co stójka w K-1, @Bane. Niestety, bo lubię Sakiego...

Boks, mobilność i blokowanie kopnięć > stanie za podwójną gardą i łojenie low kicków

Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-07-08 04:27:37

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 457 Napisanych postów 3047 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 82045
Szkoda że przegrał. Czsami lepiej jak ktoś pozostaje w swoim sporcie i nie przechodzi do mma Źle się później ogląda jak ktoś przegrywa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważne problemy z kolanami w wieku 17 lat po BJJ

Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Migdałowe "keto czekoladki" Migdałowe "keto czekoladki" Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram