SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

UFC 226: Miocic vs. Cormier - wyniki i dyskusja LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 26597

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2226 Napisanych postów 11228 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 622433
To jest wkurzające bo w prawdziwej walce to jest mega skuteczne narzędzie. Dlatego zgadzam się z Pilkiem - wóz albo przewóz.

Albo są nielegalne i od razu -1 punkt leci a potem DQ, albo są legalne, a teraz jest tak, że są "nielegalne" ale dostajesz 100 ostrzeżeń, więc się po prostu opyla

Ja zawsze mam ten dylemat - bo z jednej strony chciałbym żeby walka była jak najbardziej realna, a z drugiej strony nie chcę żeby fighterzy tracili wzrok itp

A też prawda jest taka, że taki Musashi - czyli niby największy wojownik ever, miał w sobie baaaaaaaaaaaaardzo dużo z cwaniactwa.

Bo zawsze w przypadku zestawienia fighterów o tych samych umiejętnościach i parametrach fizycznych, ale z tą różnicą że jeden jest cwaniakiem a drugi nie, wygra ten pierwszy - bo po prostu ma więcej narzędzi.

Nie wiem co o tym myśleć, nie potrafię mieć zdania na ten temat
1
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1401 Napisanych postów 6287 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 622185
Na przykład Bellator wprowadził nowe rękawice, żeby zredukować liczbę eye poke'ów, jakoś dwa lata temu czy trzy chyba

Tu jeszcze porównanie rękawic w Pride (po lewej) i tych używanych w UFC.

W Bellatorze chyba mniej jest eye-poków czasem oglądam i chyba nie jest tak tam źle no nie?

Zmieniony przez - Agares25 w dniu 2018-07-15 11:37:53

p4p GOATs: Healthy Shogun, Motivated BJ, Prime Fedor, Sea Level Cain, Seagal Anderson, Unimpressed GSP, Pride Wand, TRTitor, Horse Meat Ubereem, WEC Aldo, Ring Crocop, Jon Snow Jones
Dwie brakujące rzeczy w UFC i KSW - https://www.youtube.com/watch?v=AcvdJfjHK-o&t=170s 

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 286 Napisanych postów 838 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 122278
pilek
Eye poki albo powinny być surowo karane albo całkowicie olane. Często zmieniają przebieg walki.

Z tych dwóch opcji to zdecydowanie karane imho ciekawe czy JJ dla wzmocnienia efektu zostawiał nieobcięte paznokcie do walki
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1217 Napisanych postów 13070 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68811
Dremor
To jest wkurzające bo w prawdziwej walce to jest mega skuteczne narzędzie. Dlatego zgadzam się z Pilkiem - wóz albo przewóz.

Albo są nielegalne i od razu -1 punkt leci a potem DQ, albo są legalne, a teraz jest tak, że są "nielegalne" ale dostajesz 100 ostrzeżeń, więc się po prostu opyla

Ja zawsze mam ten dylemat - bo z jednej strony chciałbym żeby walka była jak najbardziej realna, a z drugiej strony nie chcę żeby fighterzy tracili wzrok itp

A też prawda jest taka, że taki Musashi - czyli niby największy wojownik ever, miał w sobie baaaaaaaaaaaaardzo dużo z cwaniactwa.

Bo zawsze w przypadku zestawienia fighterów o tych samych umiejętnościach i parametrach fizycznych, ale z tą różnicą że jeden jest cwaniakiem a drugi nie, wygra ten pierwszy - bo po prostu ma więcej narzędzi.

Nie wiem co o tym myśleć, nie potrafię mieć zdania na ten temat

O kurde. Nawet ja nie jestem za tym żeby palce w oczy były legalne
A Musashi ciekawe czy byłby niepokonany gdyby trafił do Europy i zawalczył z kimś kto nie byłby przed nim obsrany
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 799 Napisanych postów 5436 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 106609
Nie byłby, bo rycerze walczyli o wiele lepiej niż samurajowie.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poważne problemy z kolanami w wieku 17 lat po BJJ

Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Migdałowe "keto czekoladki" Migdałowe "keto czekoladki" Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Sergio Oliva Jr. - czy syn legendy zawiódł? Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Arnold Schwarzenegger wspomina Terr’ego Todda Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Aldijana Karaduz-Sejdovic tańcząca fitnesska Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram Tammy Hembrow: Matka dwójki maluchów podbiła Instagram