SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 2010 Undisputed! / EA MMA!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 35736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 41 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1800
A co z obrazeniami nie znikaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 864 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42629
Jest tak, ze cos tam facjate mu naprawia w przerwie ale nie tak jak w 09, ze w 1 rundzie obite oko rowno a na druga wychodzi jakby nawet jednego ciosu nie dostal. Zauwazylem tez, ze rozciecia lepiej zrobione, tez mu np. zatamuja krwawienie ale ogolem wystarczy trafic w to samo miejsce i zaraz znowu rana sie otwiera i leje sie krew. Gralem w demko to robilem juz tak, ze obijalem typa 5 rund, obalenie i klepanie w parterze, duzo duzo lepiej zrobione niz w 09 obrazenia wedlug mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
nie wiem czy był ten filmik ale wrzuce:
http://www.gametrailers.com/video/fight-mechanics-ea-sports/100424
ea mma zapowiada się bardzo ciekawie napewno musze w nią zagrać jak wyjdzie oczywiście.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 436 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Żałośnie te ciosy wygladają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
gra wygląda troche dynamicznej od ufc.tak mi się wydaje

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 104
ja dzisiaj pierwszy raz wł UFC 2010 i ...pocisk :) Super gra, mocno poprawiona dynamika i realizm względem jedynki. Realniej walka w parterze wygląda i ogólnie gra się jeszcze przyjemniej niż w 2009 :) Ciężko będzie MMA od EA przebić :)

Ułi x)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 175
UFC 2010 podoba mi się z dwóch aspektów:

Po pierwsze płynniejsze animacje, względem poprzedniej części, co zwiększa realizm, a po drugie drabinka turniejowa, która umili grę.

Natomiast EA MMA, oprócz moich ulubionych zawoników, i tego, że oferuje trzy różne areny, na trzech różnych zasadach, dodaje realniejsze i płynniejsze animacje. Co prawda narazie nie za wiele wiemy, ale obie gry wzbiją się wysoko, bo dla fanów komputerowego MMA, obydwie pozycje obowiązkowe, każda tak naprawdę przedstawia to samo, ale inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Witam,
Dzis dostalem pelana wersje ufc 2010 wszystko super, ale w momencie nokautow zawodnicy nie upadaja, wydaje sie ze to ewidentnie jakis bug gry. Macie tak samo, wersja na PS3 ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 586 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8106
Wytłumacz mi jak mozna znokautowac przeciwnika ktory dalej stoi na nogach, moze chodzi Ci o ten moment jak gosciu jest zamroczony i ekran staje sie szary?

coś tak drobnego, jak trzepot skrzydeł motyla
może wywołać tornado
na drugiej stronie świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1449
Wiem co pisze... Po prostu konczysz goscia, komentatorzy krzycza co za nokaut sedzia kleczy pod stojacym zawodnikiem tak jakby ten lezal( a stoi) i oglasza koniec walki. Po czym jest przejscie i po chwili zawodnik juz lezy a nad nim stoja lekarze i sekundanci... Na bank to jakis bug ale czekam czy we wszystkich wersjach gry. Ja kupilem ta z dodatkowym dvd i plakatem. Czekam na odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mamed Khalidov pokazowy trening

Następny temat

MMA/K1 w Tarnowie

WHEY premium