SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 149 - rozpiska

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311


Karta walk

Pojedynek o tymczasowy pas w wadze koguciej
Renan Barao (28-1, 1 NC) vs. Urijah Faber (26-5)

Hector Lombard (31-2-1, 1 NC) vs. Tim Boetsch (15-4)
Shawn Jordan (13-3) vs. Cheick Kongo (17-7-2)
Matt Riddle (6-3) vs. Chris Clements (11-4)


Pozostałe
Nick Ring (12-1) vs. Court McGee (13-2)
Bryan Caraway (16-5) vs. Mitch Gagnon (9-1)
Mitch Clarke (9-1) vs. Anton Kuivanen (16-5)
Daniel Pineda (17-8) vs. Antonio Carvalho (13-5)
Ryan Jimmo (16-1) vs. Anthony Perosh (13-6)
James Head (8-2) vs. Claude Patrick (14-2)
Roland Delorme (8-1) vs. Francisco Rivera (8-2)





Zmieniony przez - B-REAL w dniu 2012-07-09 14:29:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1441 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25236
Liczę na wygraną Barao i walkę z Cruzem!
Zobaczymy na co stać Lombarda? Z Boetschem nie do końca...
Kongo powinien to wygrać. Gala może być mega ciakawa moim zdaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
IMO jedynie walka Lombarda interesujaca, reszta rozpiski to padaka

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
War lombard później o pas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
w sumie nie warto zarywac nocki na ta gale

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Niektórzy coś tam mówią, że Lombard 'can crusher' i nie zasługuje na TSa po walce z Boetschem. Ale IMO jak wygra przez KO to zasługuje, bo będzie to łatwo wypromować. Niepokonany od 5 lat, 20 walk wygranych z rzędu(licząc remis z Kyle Noke 25).
Według mnie ma też nieporównywalnie większe szanse z Andersonem, niż Munoz - który ani nie obala tak jak Sonnen, ani nie ma stójki żeby nawiązać walkę w stójce..

Mamed wcale nie pokonywał lepszych zawodników niż Lombard..

Lombard - bardziej znaczące wygrane:

James Te-Huna - Typ wygrał 8 z 9 ostatnich walk od porażki z Hectorem, w UFC pokonał Pokrajaca, Ricardo Romero i Aarona Rose ~ wszystkich przez KO! Przegrał tylko z Gustaffsonem i to przez poddanie nie KO.

Brian Ebersole - Wszyscy wiemy jak dobrze radzi sobie w UFC. Od czasu porażki z Lombardem niepokonany, 11 wygranych walk z rzędu.

Kalib Starnes - może nie najwyższa półka ale na pewno solidny zawodnik, stoczył 4 walki w UFC, z czego najważniejsza wygrana to z Chrisem Lebenem!

Jay Silva.. - wiadomo co, ale to też jest w miarę solidny zawodnik. Widzieliśmy jak się z nim męczył nasz Materla, ledwo wygrał, a co z nim zrobił Lombard? To co zwykle ciężki nokaut

Joe Doerkensen - rekord 47-13. Weteran UFC, mimo, że wszystkie walki tam przegrał to jednak walczył co chwila z czołówką. Wygrał przez poddanie z Patrickiem Cote gdy ten był jeszcze w swym prime.

Jesse Taylor - przedostatni przeciwnik Mameda..

I NAJWAŻNIEJSZA wygrana w karierze:

Zwycięstwo nad Alexandrem Shlemenko po 5 rundowej walce o pas BC.
Shlemenko od tej porażki idzie jak burza. Rekord - 45-7!!! Kto wie czy to nie jest lepszy zawodnik niż Mamed. Na pewno razem z Mamedem to dwaj najlepsi średni na świecie poza UFC.


Nie mówię, że nagle jestem jakimś fanem Lombarda ale pisałem to po to, żeby uświadomić niektórym, że wcale nie jest to tylko ktoś kto obija kelnerów i emerytów. Ma na rozkładzie lepszych zawodników niż Mamed. Jest medialny, niepokonany od dawna.
Jak dla mnie po wygranej nad Boetschem zasługuje na TSa.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-07-09 13:58:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Zgadzam się z Tobą. Hector zasługuje na TS ponieważ pokonał wielu dobrych zawodników w dodatku kto jak nie on ma pokonac andersona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
No jak nie on to IMO Sonnen jeśli dojdzie do 3 walki, Rashad(przez zależenie) albo Jon Jones. A, że to żadnej z tych walk prawdopodobnie nie dojdzie nigdy.. to Hector to jedyna osoba która może to zrobić.

A co do gali to słabo.. Lombard to główne danie wieczoru. Main Event mi się podoba ale bez ciarek

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2012-07-09 14:03:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
No mnie też ta rozpiska jakoś nie porywa, nie warta zarywania nocki. Jedynie walka Lombarda i Siyara do obejrzenia, obaj powinni wygrać swoje walki, Kongo też. Faber nawet niech przegra, jakoś nie lubię typa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11797
Myślę że Suga miałby szanse. Ja bardzo chciałbym zobaczyc Rockholda w UFC, ma genialną stójke i warunki fizycznie prawie identyczne jak Spider.

Zmieniony przez - SWRq w dniu 2012-07-09 14:08:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Toż to Siyar wypadł przecież z gali przez kontuzje i zastąpic ma go chyba riddle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waga przed zawodami

Następny temat

Rampage vs. Glover Teixeir na UFC 153

WHEY premium