SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

UFC 144 Wyniki

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10401

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 6072 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 70679
UFC 144 Wyniki

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze lekkiej
155 lbs.: Ben Henderson pokonał Franka Edgara przez jednogłośną decyzję (2 x 49-46, 48-47)

Główna karta:

205 lbs.: Ryan Bader pokonał Quintona Jacksona przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
265 lbs.: Mark Hunt pokonał Cheicka Kongo przez TKO (uderzenia), 1. runda, 2:11.
170 lbs.: Jake Shields pokonał Yoshihiro Akiyamę przez jednogłośną decyzję (3 x 30-27).
185 lbs.: Tim Boetsch pokonał Yushina Okamiego przez TKO (ciosy podbródkowe), 3. runda, 0:54.
145 lbs.: Hatsu Hioki pokonał Barta Palaszewskiego przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28)
155 lbs.: Anthony Pettis pokonał Joe Lauzona przez KO (wysokie kopnięcie), 1. runda, 1:21.

Walki w FX:

155 lbs.: Takanori Gomi pokonał Eijiego Mitsuokę przez TKO (uderzenia w parterze), 2. runda, 2:21.
135 lbs.: Vaughan Lee pokonał Norifumiego Yamamoto przez poddanie (balacha), 1. runda 4:29.

185 lbs.: Riki Fukuda pokonał Steve’a Cantwell’a przez jednogłośną decyzję (2 x 30-27, 29-28).
135 lbs.: Chris Cariaso pokonał Takeyę Mizugakiego przez jednogłośna decyzję (3 x 29-28).

Walki na facebooku

145 lbs.:
Issei Tamura pokonał Tiequan Zhanga przez KO (prawy overhand), 2. runda, 0:32.

Zmieniony przez - Toomek4 w dniu 2012-02-26 08:57:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 246 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6447
obstawiłem Hunta i Hendersona bo po dobrym kursie były co mnie zdziwiło(Hunt ponda 3zł) :) Szkoda, że tylko za 2zł ^^. Macie jakieś linki do powtórek?
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8189
gala przednia, choc 2 ostatnich walk jeszcze nie ogladalem
- kid tak sie chwalil ze nikt go nie poddal i sie doprosil,
- szkoda ze gomi wygral choc walka dawala rade,
- okami - barbarzynca - cudo prawdziwa proba charakterow jak okami zbieral na koniec uppercuty to byla poezja - swietna walka sama w sobie lepsza nic cale ksw, pelen szacunek dla boetscha twardy chlop i z glowy i z charakteru,
- hunt - kongo - idealne zakonczenie, uwielbiam hunta i jego podejscie do kwestii walki, kolejny nokaut w stylu "like a boss" tak od niechcenia - mowcie co chcecie ale hunt lata swietlne wyprzedza tych pseudostrikerow z ufc - dawac mu carwina.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5846
a niech to zaspałem :D szkoda

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2839 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19021
Szkoda mi Kida,ostatnio same przegrane.A ksw nawet nie stalo kolo mma,jedna walka z UFC daje wiecej emocji,niz cala kompromitacja sztuk walk.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 2977 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 66643
Hunt ladny nokaut szybka walka , Joe Lauzona obstawialem no ale Anthony Pettis ladne kopniecie tez szybko poszlo , nie ogladalem jeszcze walk wieczoru ale szkoda ze rampaqe dostal przez decyzje myslalem ze jakis nokaucik bedzie w jego wykonaniu .

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1218 Napisanych postów 13079 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 68851
Może nie jestem odkrywczy ale po raz kolejny widać że Hunt ma potencjał aby pokonać każdego w stójce. Oby tak dalej. Ciekawe kogo teraz mu dadzą.

Pettis ładne kopnięcie, Okami zmiażdżony, walki Rampejdża i Edgara dobre.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 11185
Fajna kreatywnosc Hendersona z tym kopnieciem, gdy Frankie trzymal go za noge zaraz na poczatku 1r.
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 556 Napisanych postów 11292 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 77262
A nie mówiłem z Rampem, ze tak bedzie? Imo zostaje rewanżowa walka z shogunem chociaz nie wiem czy ta walka mialaby teraz jakis sens, w kazdym razie jedna pozegnalna walka i pewnie odchodzi. k***a to juz nie ten ramp.

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2012-02-26 11:14:34

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10656 Napisanych postów 44390 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Benson zasłużona wygrana, Edgar marudził po walce że zadał wiecej ciosów i więcej razy obalił - chwila to jest szermierka na punkty czy walka w formule mma do cholery? Henderson po walce był świeżutki jak gdyby nigdy nic, trafiał rzadziej ale MOCNIEJ, a po obaleniach Edgara sie wywijał od razu czyli nic z nich nie wynikało.

Tylko jestem zaskoczony planem na walke Hendersona żeby bić sie w stójce, dwa razy co pod koniec rund obalił Frankiego mógł go spokojnie masakrować łokciami ale czasu zbrakło, czemu nie od razu ja sie pytam obalał by w parterze rzeź robić? No ale całe szczęście bitwe w stójce wygrał.

No kurcze Jima Millera gwałcił w parterze a z Frankiem chciał sie boksować, no cóż przynajmniej udowadnia swoją wszechstronność i umiejętności

Walka wieczoru ogólnie świetna, non stop akcja i przekrojowość, dobre widowisko.

Pettis piękny head kick. Czyżby był rewanż z Bendo? Walka z WEC to jedna z lepszych i widowiskowych walk MMA, warto by było takie zestawienie zrobić, zwłaszcza że ta decyzja wtedy była dość kontrowersyjna, Benson by mógł udowodnić że jest znacznie lepszy

Jednak ja bym wolał poczekać na walke Barboza-Dunham i jak wygra Edson zestawić walke Pettis-Barboza ale by sie działo. A o tytuł niech zawalczy Diaz jak mu sie uda wygrać z Millerem. Albo Melendeza w końcu ściągnąć tutaj do UFC.

Kongo jednak dał sie trafić Huntowi, spaślak jeden no tylko jeden argument w walce ale jaki niebezpieczny. Szkoda, że HERB poraz kolejny udowadnia że NIE jest i nie był najlepszym sędzią, walka zdecydowanie za wcześnie przerwana wg mnie...
...
napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80644
Bendo przecież chciał obalać, tylko albo nie mógł się zbliżyć, albo Frankie nim rzucał, co swoją drogą było imponujące, biorąc pod uwagę różnicę budowy..... Co ty paczyłeś Rakhu.

Koniec końców bez obaleń tylko w bijatyce, odwracaniu pozycji itd. wygrał, a walka bardzo ładna.

Widać było, że jak Edgar próbował wziąść plecy, to już niestety nie mógł powstrzymać Bendo przed wstaniem po prostu chwyceniem kimury....

Rampage z pleców zawsze był dvpa, i Bader to wykorzystał, co tu dużo pisać. Tak czy siak nie można powiedzieć, że się nie starał.

Bader rozciągnięty skvhwol dobrze, że przyjął to bez problemu.

Hunto ma dobrą stójkę i niesamowite w niej wyczucie - i wystarcza, w połączeniu ze znośnym TDD.

No i przekozak z Niego jak zwykle. "Yeah, nice" " I feel okay".

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 144 LIVE

Następny temat

Walki KSW 18 i UFC