SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UCZYMY SIĘ WYMYKU I MUSCLE UP

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 49027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Temat dla uczących się tego ćwiczenia jak i tych którzy je potrafią i chcą się pochwalić,doradzić i podzielić spostrzeżeniami.
Pomysł wpadł mi dziś do głowy po ostatnim zainteresowaniu w dziale,możemy tu wstawiać swoje próby,przynajmniej wszystko będzie w jednym miejscu co oczywiście nie znaczy że w swoich wątkach nie można :)





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12914 Napisanych postów 20685 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 606801
goldberg1982
Czy ona czasem na AWF w Katowicach nie studiowała?


Nie wiem gdzie Gosia studiowała, ale z tego co pamiętam uczy wf w szkole

Drazekm napewno podciągane podchwytem jest dla mnie łatwiejsze niż nachwytem. Może warto spróbować z tym że taki sposób to bardziej właśnie pod kątem tej konkretnej przeszkody na zawodach, żeby mieć już opanowany skuteczny sposób


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-04-26 08:29:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2141 Napisanych postów 4613 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530526
Bardzo dobry pomysł
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12117 Napisanych postów 21921 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 626898
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Paatik
CZy wymyk to jest po prostu fikołek?

Mozna powiedziec ze fikolek w tyl na drazku.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Jak ktos mysli ze zawsze mi szlo lekko bo jestem nisko podwoziowy i.mam.lekki dol to prosze filmik z przed siedmiu lat waga + 10 kg czyli tylko 75 przy wzroscie 170


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12914 Napisanych postów 20685 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 606801
Świetny pomysł Będę częstym gościem w tym wątku

Paatik to taki fikolek w tył, jak na filmiku który wrzucił Drazekm. Próbuje się go od jakiegoś czasu nauczyć. W końcu kiedyś wstawię tu swój film z udaną próbą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Viki nie udane tez moga byc nawet wskazane zeby byly watek jest uczymy sie


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2018-04-13 15:52:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12914 Napisanych postów 20685 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 606801
Nieudane też będą do oceny i analizy A patrząc na ten Twój ostatni film, to ładnie to idzie i widać wyraźne ugięcie rąk, u mnie jest dokładnie na odwrót. Spróbuje po zawodach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Brawo Drazekm!







Ten filmik lepszy, bo jest cały ruch. Czasem widać, że zawodnik położy się na rurce i brakuje mu wykończenia.

Konik też spoko robi:





Dla początkujących rada - wykorzystać niewidzialną drabinkę!!

U mnie w tym roku nieudanych prób nie było. Udanych też nie..

Nie piszcie, że tu nie trzeba mieć siły!
Raczej doradźcie, które ćwiczenia z podstawowych trzeba katować.

Jak dla mnie:
Podciąganie nachwytem
Wznosy nóg do drążka, tylko takie pełne wznosy, a nie z CF - T2B (chociaż nie zaszkodzą!)

W zeszłym roku jak próbowałem, to miałem problem z zarzuceniem nóg za siebie - strzelałem nimi w niebo - pewnie przez słaby brzuch..
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1763 Napisanych postów 2895 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73346
Temat super
to mój koziołek


1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
@Drazekm
Było kółko ze stania, teraz wymyk, a kiedy kolej na MU?? Albo co będzie następne?

Musisz jakoś ułożyć progresję!

Skoro w "Skazanym na trening 2" (albo 3) jest progresja z 8 kroków do wspięć na palce, to tutaj na pewno będzie łatwiej ją rozpisać

Ćwiczenia pomocnicze (jakieś wytyczne - ile podciągnięć do MU, albo z jakim obciążeniem 1RM) itd..
Byłaby z tego piękna tabela!
Progresja ćwiczeń/ewolucji
Ćwiczenia pomocnicze (progi przejścia!)
Progresja w ćwiczeniach pomocniczych

Do tego jeszcze jakaś rozpiska dietetyczna i normalnie materiał na dobrą książkę!

W USA popularne jest wydawanie w wersji elektronicznej takich książek, po 30 stron.. Wystarczy przejrzeć ofertę amazona na kindle'a..
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test IHS nr 7 -regeneracja stawów Iron Flex

Wiecej