SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie diety .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72
Witam Serdecznie, chciałbym poprosić kogoś czy mógłby mi ułożyć mniej więcej jakiś plan diety aby wyrobić masę, mam 16lat, 45kg i 161cm wzrostu.
Współczynnik BMR 1382.75
Aby utrzymać wagę
Kalorie 1901.28
Węglowodany 55% 1045.7kcal = 261.43gram
Białko 15%% 285.19kcal = 71.3gram
Tluszcz 30% 570.38kcal = 63.38gram

Wiem że powinienem prosić oto dietetyka i wgl i zapewne będą hejty, lecz nie mam na to finansów, dlatego też chciałbym aby ta dieta była dość tania. Sam nie wiem co mógłbym jeść na śniadania i wgl żeby zgadzało się białko i wszystko.
Dziękuje bardzo i pozdrawiam ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5058 Wiek 109 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17444
Tyle jest teraz możliwości, tyle informacji i tematów, że bez problemu sam sobie możesz ułożyć jadłospis. My go potem możemy poprawić 1900 kcal to trochę za mało jeśli jesteś typem ektomorfika i trudno łapiesz masę. Szczególnie, że to raczej kaloryczność dla osoby o siedzącym trybie życia, bez treningów - a żeby budować masę, potrzebne są ciężkie treningi

Zacznij od 2400 kcal, z czego daj 2,5g białka na kg masy ciała, resztę rozłóż sobie na węglowodany i tłuszcze. Obserwuj wagę, lustro i jeśli po tygodniu nic nie ruszy, zwiększysz kaloryczność o kolejne 150-200 kcal.

Tutaj kiedyś pojawi się nowy dziennik treningowy...

już jest! http://www.sfd.pl/[BLOG]_kurekski_redukcja_carb_nite_-t1066973.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na siłowni dla 15latka

Następny temat

Potrzebna personalna dieta i trening na spalanie

WHEY premium