SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ułożenie Diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Witam.
Chcialem wam sie zapytac czy moglibyscie ulozyc mi diete oraz ewentualnie jakies suplementy do stosowania? nie orjetuje sie w tym zbyt aby samemu sobie układac takie cos..
Mój wzrost , ok. 173cm
Waga , ok. 70kg

Nie stosowalem nigdy zadnej diety oraz suplementow
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1250 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12689
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
Dziekuje ;) jeszcze dzisiaj albo jutro wszystko z tych lektur przeczytam dzieki jeszcze raz.
Pozdrawiam.

Mozecie dalej pisac swoje pomysly na moja diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
A czy mozecie polecic mi jakis suplement badz suplementy ktore sa dla was efektowne ? Myslalem nad kreatyna ( CM3 ) i jakas tauryna albo glutamina badz czyms podobnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
DIETA i TRENING, dwa najlepsze suplementy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1160 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
dobrze ułożona na pewno starcza spokojnie a suple wg braków w diecie, kretke sobie kup za pare miechów, jak dopracujesz podstawowe składniki sukcesu

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zielenina robi mięśnie

Następny temat

Odchudzanie na "maszynach" i ich wskaźniki + redukcja

WHEY premium