SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyson vs Holyfield III

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Jak podają zagraniczne media, w październiku tego roku dojdzie do trzeciego starcia pomiędzy Mikem Tysonem (50-6, 44 KO) i Evanderem Holyfieldem (42-10, 27 KO). Pojedynek ma się odbyć w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich - Abu Dabi. Walka zostanie rozegrana na otwartym stadionie, który może pomieścić 25 tysięcy widzów.

Poprzednie dwa starcia między tymi pięściarzami wygrał Holyfield. Drugie z nich przeszło do historii, gdyż zostało przerwane po tym jak Tyson odgryzł swojemu przeciwnikowi kawałek ucha. Dla "Żelaznego Mike'a" będzie to pierwsza walka od czterech lat kiedy to uległ przez techniczny nokaut Kevinovi McBridowi. Najbardziej prawdopodobna data tej potyczki to 31 października, dzień przed grand prix Formuły 1, które odbędzie się również w Abu Dabi. Więcej szczegółów ma zostać ogłoszone na oficjalnej konferencji 1 lutego.

Źródło www.bokser.org



Zmieniony przez - Royu w dniu 2009-01-25 17:16:34
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Plotki o tej walce mozna przyrownac do "swietnych" artow o ewentualnej walce Adamka i Goloty...

Moim zdaniem caly ten szum na temat trzeciego spotkania ich obu, to nic innego ja zabieg marketingowy przed zblizajaca sie w premeira w USA filmu dokumentalnego o Tysonie. Trzeba bylo przypomniec ludziom, ze byl ktos taki jak Mike itd.

Gdyby do walki doszlo (moze odjsc jesli bogaci szejkowie wyloza po kilkadzisiat mln $) to Holy wygra tow ciagu trzech rund. Tylko po co taki cyrk? Gdzie tu sport?

Zmieniony przez - mareno w dniu 2009-02-03 11:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
nawet po tym jak obecnie wyglada Mike oraz Holyfield boje sie o Mike ...

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Po***any pomysł.... Mike musiał by zrzucić ze 20 kg. Miał długo przerwę bokserską, jego stan zdrowia nie jest na pewno najlepszy. Przykro mi to pisać ale Tyson przegra tą walkę nie wiem czy dotrwa nawet do 2-3 rundy. Holyfield jest cały czas czynnym bokserem i z pewnością będzie 100% lepiej przygotowany od Tysona. Ale mam przeczucie że tej walki jednak nie będzie... Obym się nie mylił. To nie ma sensu...

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1318 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13614
powrot mistrza? zobaczymy czy dojdzie do tej walki
wedlug mnie troche za dluga przerwa i za malo czasu na powrot do formy
widocznie tison potrzbuje pieniedzy bo wedlug mnie to tylko tego kwestia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2431
Ta walka będzie raczej po to aby Mike i Holy podreperowali swoje budżety.Super było by ich zobaczyć w akcji ale to już nie te lata.Jeśli dojdzie do walki to miejmy nadzieje że Mike chociaż trochę poprawi formę i nic mu się nie stanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Liczę na niego, walka na pewno będzie ciekawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
To chyba jakiś żart.. Albo jak zwykle chodzi o hajs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Tyson miał walczyć z Kimbo w formule MMA.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 8874 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 75094
sadzę że nie było by to ciekawe widowsko ;/ Tyson sie spasł a Holyfield hmmm w walce z Wałuliewem pokazal że jest w formie Tyson wytrzymal by więcej niż 5 rund ;/ niestety

SFD Fight Club & Uderzane
WISŁA KRAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jarzynek -moje marzenie sie spelni ;D !!!!!!!
tak poza tym jak on zrzuci te 20 kilo to bedzie slaby strasznie chociaz z jego *******nieciem holyy bedzie mial ciezko , nie wiem co myslec ale pojedynek zobaczw z ciekawoscia

Jeśli dojdzie do walki to miejmy nadzieje że Mike chociaż trochę poprawi formę i nic mu się nie stanie.
powiedzialbym raczej jesli dojdzie to walki to miejmy nadzieje ze nikomu nic sie nie stanie ;p

Zmieniony przez - szary90 w dniu 2009-01-25 18:19:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge trenowac ??

Następny temat

zawody

WHEY premium