SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Typy Budowy,Wzrokowa Ocena % BodyFat

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 76174

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 33
no to ja też łapię się pod endomorfika :D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1169
jafrap
masti
Nie znam dokładnej odpowiedzi ale myślę,że ok 12-15 %

Wklejam zdjecia dla pań pomocne w ocenie % bf

Jeśli chodzi o panie to ja gustuję w 25%...
Ta co ma 50% tluszczu ma ladniejsze cialo od tej co ma 35%. Mi sie wydaje ze wygladam Jak ta co ma 40% ale to niemozliwe Bo ja Waze 70 kilo przy 170 I Z tego biust wazy con 2 3 kilo .

Zmieniony przez - Milena w dniu 4/29/2017 4:21:09 PM

Milena

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1169
Na fotkach tych pan nie widac nog.Ja Jak bylam szczupla to Gora wygladala Na wychudzona , wystajace zebra a nogi I tylek tluste.

Milena

napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 110 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1355
Milena
Na fotkach tych pan nie widac nog.Ja Jak bylam szczupla to Gora wygladala Na wychudzona , wystajace zebra a nogi I tylek tluste.

U kobiet to częsta przypadłość, że tłuszcz gromadzi się w okolicach, o których pani wspomniała. Wystarczy nawet w google wpisać frazę "tłuszcz na udach" , by zobaczyć że problem istnieje i ile jest na ten temat napisane w internecie.

Zmieniony przez - jafrap w dniu 2017-04-30 14:54:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs: Biceps & Triceps-Start :3 listopad 2012-Wyniki s 19

Następny temat

Moja przemiana 36l

Pigwa i jej cenne właściwości Węglowodany w trakcie treningu: tak czy nie? Trening na masę - 5 złotych zasad Fit Family - Kasia i Damian Jakie węglowodany wybrać? Wiórki kokosowe vs. pestki z dyni - porównanie okiem dietetyka Łukasz Sosiński - ocena sylwetki Natalia Czajkowska - ocena sylwetki