SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Typ budowy ciała

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 415
Witam od dłuższego czasu zastanawiam się jaką sylwetkę posiadam. Mam 16 lat 183 wzrostu około 14% bf
W pasie 81
W klatce 90 (na całkowitym wydechu) 102 w napisze
W nadgarstku 17
W biodrach 83
Ćwiczę od września i z dietą byle by nadwyżka była a wcześniej ćwiczyłem 2 miesiące ale bardzo nie regularnie 1 na tydzień albo zadziej.
A tu jeszcze zdjęcie z przed miesiąca
Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pokaż zdjęcie swoje, ciężko ocenić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75935 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754304
Po tym co napisałeś, nie wygląda na to żeby budowa kośćca była endo. Zdecydowanie mezo/ekto. Jednak w większości przypadków są to mieszanki somatotypów i ciężko ocenić, szczególnie po krótkim czasie treningów i bez zdjęcia.

Zmieniony przez - domer w dniu 2014-01-15 17:00:52

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1627
Z tego co napisales podobny jestes do mnie na początku ;p Tyle ze w nadgarstku mam 18.5 cm... i jestem mieszany mezo/ekto :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie diety

Następny temat

redukcja + wydolnosc + sila plecow

WHEY premium