SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tylni akton barków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Mam pytanie jakie jest najlepsze ćwiczenie na rozwój tylniego aktonu barku

Dajcie coś wygrać

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Te wiosłowanie sztangielką ze skrętem to może mi ktos dokładniej opisac ?? czy skręt do wewnątrz czy an zewnątrz itd

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
wznosy w opadzie, podciaganie do brody w odchyleniu .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Moim zdaniem nie ma najlepszego i uniwersalnego ćwiczenia dla danej grupy mięśniowej.Musisz przetrenować i sprawdzić różne warianty ćwiczeń i sprawdzić co jest dobre dla Ciebie.Co do ćwiczeń na tylny akton naramienny to są to np:unoszenie sztangielek bokiem zarówno w opadzie tułowia jak i na ławce skośnej(ok 30st)leżąc na brzuchu i np.ściąganie linek wyciągu(brama)do tyłu zarówno w siadzie jak i w staniu(takie odwrotne rozpiętki).Możesz napewno zobaczyć je w atlasie ćwiczeń tu na forum.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
podane przez ciebie cwiczenia opieraja sie na takim samym ruchu tyle, że kąt inny

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
a moim zdaniem najlepiej stymuluje rozwój tylnych aktonów wiosłowanie sztangielką - oczywiście na konkretnych ciężarach i z odpowiednim skrętem dłoni, tak aby sztandielka nie poruszała się równolegle do tułowia a pod kątem.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2006-11-26 10:16:07

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 438 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10395
Moim zdaniem właśnie te ruchy w miare izolują ten mięśień i właśnie atakują go pod innymi kątami przez co są one skuteczne.Inne ćwiczenia są już ćwiczeniami wielostawowymi a to już inna para kaloszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
zmiana kata raz na cykl treningowy ok , ewentualnie kazda seria pod innym kątem .

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
narazie robie taki trening barków : wyciskanie sztangi zza pleców , podciaganie sztangi wzdłuż tłowia , wznosy sztangi przodem stojąc ( sztangielki mam w przeróbce wiec nararazie wznosy bokiem odpadają :/ )
Przedni mi sie zawaliście rozwija , środkowy też , dziś tak sie przyglądałem to tylni troche nieproporcjonalny przynajmniej do przedniego ;/

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Maniek robiłem taki sam trening i szczeże na mnie nie podziałał, co oczywiście nie znaczy że na ciebie nie podziała.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
ja wczoraj robilem wioslowanie sztangielka, czuje plecy i tylne aktony barkow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Unoszenie jednorącz sztangielki w opadzie, powolny ruch i dobra technika - bardzo dobre ćwiczenie na tylne aktony barków.

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch + masa

Następny temat

Trening do oceny

WHEY premium