SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6491 Napisanych postów 62283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777494
ja raczej inny motyw bym zrobił

zwierzę raczej odpada

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
DoooBBBRYyyyy :)

Wczorajszy trening rewelacja :) sila byla, energii duzo pewnie dobre prady od was :) Klima ech, znow sam to mialam, jak tak dalej pojdzie to jeszcze krotsze gatki kupie :) Rozpisze sie w wolnej chwili.

Co uwazam o tatuazach to ktokolwiek chce tatuaz powinien go przemyslec, wymyslec, miec wizje. Ja zawsze chcialam miec ale nie bylam pewna co, pewnego dnia zobaczylam wszystko. Nie zgadzam sie z moda robienia tribali na plecach lub innych oklepanych tylko dlatego ze ktos tak ma, lub taka jest moda. Tatuaz powinnien byc indywidualna sprawa. Mariusz wiem ze tobie sie cos innego marzy, ale zapytam zwierzak nie z powodu przesadu jakiegos?

Lady lew na lopatce fajny pomysl, silne zwierze plus twoj znak bedzie fajnie wygladac :)

Milego dnia, buziaki i pozdrowienia :)

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-05-20 08:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Wczorajszy trening

Link do poprzedniego treningu plecy+biceps:
https://www.sfd.pl/Tygrysica/Kontunucaja_walki_o_super_sylwetke-t588251-s32.html

Plecy+biceps 19/05/2010

1. Podciaganie
40-17
35-15
30-10
25-4
Dwie pierwsze serie super, czulam plecki, wychodzilam z plecow ladnie, elegancko. Trzecia seria troszke slabiej no i czwrata z pomoca. W przyszlym tyg zmiana obicazen na pewno w pierwszej serii moze w drugiej tez.

2. Wioslowanie w opadzie
17.5-12 (15-12)
20-12 (17.5-12)
22.5-12 (20-12)
25-12 (25-12)
Rany jak latwo mi poszlo, az sie zdziwilam. Musialam sobie zlozyc sztange ale dzieki temu progress bedzie co 2.5kg. Fajne to cw, wczoraj czulam dodatkowo prace brzuszka.

3. Face pull
10-12 (10-12)
11.25-12 (10-12)
12.5-12 (12.5-12)
13.75-11 (12.5-12)
Odkrylam ze sznur jest dla mnie za dlugi, jak trzymam lekko zwiniety (jest to trudne) lub po prostu nie na samym koncu mam duzo wieksza kontrole. Mam nadzieje ze to nie jest blad? Mariusz co o tum sadzisz? Z filmow widac dokladnie kiedy jak trzymam i wydaje mi sie ze lokcie ida lepiej jak nie trzymam za konce. W zasadzie to jak sie porowna z moimi pierwszymi probami duzo lepiej mi teraz idzie. Jestem z siebie bardzo dumna, myslalam ze sie nie uda.

4. Unoszenie z opadu
7-12 (7-12)
9-12 (8-12)
10-12 (10-12)
10-8 (12-6)
Uo matko dwie ostatnie serie 4 ostatnie powtorzenia palenie w prostownikach jak nigdy. Dodatkowo wszyscy mogli podziwiac moje napiete i twarde jak stal poslady hyhy. Chyba mi sie pupka zrobila (zawsze mialam plaskodupie)

5. Uginanie ze sztanga
10-12 (10-12)
12.5-12 (12.5-12)
12.5-11 (15-4)
Sa filmiki, niestety ujecia takie ze ech, zobaczycie sami jaka jestem zdolna. Wszystkie serie lokcie przyklejone do tulowia, bylo ciezko. Skupiona bylam strasznie na poprawnosci. Duzo trudniej podnosic jesli sie czlowiek koncentruje zeby cialko na latwizne nie szlo. Mariusz bardzo chcialam zeby filmy dobrze wyszly bo tak sie staralam, nie wiem moze cos ci sie uda dopatrzec. Nastepnym razem musze gdzies indziej stanac. Z tego calego koncentrowania sie nie wiem czy czulam miesnie, ale widzialam jak pracuja.

6. MDS uginanie
3-12/12/10 (3-12/12/10)
4-10/8/6 (4-10/8/6 i tylko 3 lewa reka)
4-9/7/4 (4-10/7/4 prawa 4-10-5-2 lewa)
Uwielbiam to cwiczenie, czuje biceps oj czuje, przedramie tez a to dla mnie wazne. Wsciekalm sie na lewa reke ze ostatnio tak slabo poszlo i tym razem dalam z siebie wszystko. Do slownie WSZYSTKO!!! I udalo sie.

Przed treningiem rozgrzewka, po treningu rozciaganie, 25min bieg 4km.

Samopoczucie dzisiaj SUPER. Plecy czuje lekko, biceps mocniej, tyl nog boli chyba od biegania. Standardowo filmy beda wieczorem.

Pozdrowienia.


Mariusz wlasnie mnie olsnilo, czy jest mozliwe ze mnie tyl ud boli od unoszenia z opadu????? Myslalam ze to moze od biegania ale nigdy mnie przeciez od biegania nie bolalo wiec moze to cos innego. Potem sobie przypomnialam napiete poslady przy unoszeniu, ale znow nog podczas cwiczenia az tak bardoz nie czuje? Ale moze, ciekawe.... Co o tym myslisz? Takie unoszenie to prawie jak martwy a w martwym nog nie czulam, hmm...

Zmieniony przez - TygrRyseK w dniu 2010-05-20 14:19:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6491 Napisanych postów 62283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777494
Wiesz ja mam takie ciągutki do motywów powiązanych z wiarą , chciałem albo anioła w klasycznie postrzeganej wersji lub Serafina ( też anioł ) z sentencją po aramejsku

ale to tylko plany ... może kiedyś

Wracając do treningu

podciąganie jak zrobiłaś 17 powtórzeń to zdecydowanie za dużo maks 15 czyli następny trening startujesz z ciężaru 35kg

wiosło zobaczysz że ciężary pójdą jak burza do góry , ale nam się nigdzie nie spieszy spokojny progres 2,5kg co trening będzie odpowiedni

Face pull oczywiście że krótsza lina może być lepsza , ma się Tobie wygodniej robić i czuć zaangażowane mięśnie

unoszenie z opadu bardzo dobrze poszło kontroluj ruch i pilnuj techniki

oczywiście że od tego mogą boleć pośladki i tył uda bo to jest jeden łańcuch funkcjonalny wiec jak najbardziej jest ok , a do ciągu to się ma jak pięść do nosa , poza tym że pracuje dolny grzbiet to dwa ćwiczenia jedno złote, ciężkie , klasyczne ćwiczenie , drugie jego marna namiastka

a propos ciągu powoli przyzwyczajaj się do myśli o nim

Bicepsy luzik , na kolejnym treningu będzie atak na 15kg

Gratuluje fajny trening tak trzymać

A dupka się poprawiła od głębszych przysiadów i unoszenia , z resztą zobaczymy na filmach
bardzo dobrze poszło

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Filmy:

Wioslowanie, wydaje mi sie ze powinnam bardziej sie pochylic?





Face pull, jak pisalam wczesniej mozesz zauwazyc kiedy zmieniam uchwyt z trzymania na koncu z troche krocej. Trzymanie krocej bardziej mi odpowiada ale nie jest takie latwe. Wykombinuje cos zeby bylo latwiej.













No i na koniec uginanie ze sztanga ujecie pierwsze do pupy





i ujecie drugie, ktore mialo byc lepsze jest rowniez do ...






Tak zaatakuje te 15kg ze sie nie pozbiejraja Wiedzialam ze jak wspomne martwego to podchwycisz temat No a w tym podciaganiu to sie jakos zagapilam i tak wyszlo, nastepny tydzien bedzie zmiana obicazen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6491 Napisanych postów 62283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777494
Lecimy

Wiosłowanie bardzo ładnie pochylenie możesz zwiększyć co pozwoli mocniej zaangażwoać do pracy mięsień czworoboczny ( między łopatkami) jak opuszczasz sztangę to luzujesz czworoboczny tak jakbyś rozluźniała łopatki , które się oddalają od siębie i zaczynasz ruch spięciem łopatke, to taka podpowiedź techniczna ale bardzo ładnie

aha głowa cały czas przed siebie lub do góry

face pull ładnie to idzie ale łokcie nadal za nisko wydaje mi sie że jednak wyciag jest za wysoko to nie pozwala Ci na przyciąganie linki z łokciami wyżej , delikatnie obniż wyciąg i będzie lepiej

uginanie niewiele widać ale z każdego filmiku da się coś wyciągnąć
widzę że ładnie pracujesz ramionami, nie zarzucasz ciałem więc jest ładnie

bardzo dobrze Pati

świetnie że nagrywasz filmy

pozdrawiam

Ps dasz radę nagrać film z podciągania ?

Zmieniony przez - rion10 w dniu 2010-05-20 20:45:32

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej :)

Mariusz dziekuje za cenne uwagi, bede dalej filmy robic poniewaz duzo mi daja Twoje komentarze. Wioslowanie sprobuje bardziej sie pochylic, plus skupienie na lopatkach. Tym razem nie czulam miedzy lopatkami tak bardzo jak poprzednio, myslalam ze to kwestia pochylenia, teraz juz wiem. W Face pull obnize lekko wyciag i zobaczymy. Co do filmu z podciagania to poprosze kogos nastepnym razem.

Dzisiaj klata i triceps :) moj najslabszy dzien. Biorac pod uwage fakt ze w srode czulam extra powerka dzisiejsza miska bedzie bardzo podobna. Pozadne posilki plus ryz brazowy z bialym przed silka. Zawsze jadam tylko brazowy. Zobaczymy czy da mi to super sile :)

Pozdrowienia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Cześć Tiger

Sporo filmów, wow!
Też mi się technika podoba!

Brązowy ryż tylko jadasz? Mi nie smakuje...wcinam basmati

ps fajne spodnie

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6491 Napisanych postów 62283 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777494
basmati świetna sprawa ale cenowo dla mnie ostatnio

dajesz Pati

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Hej Kingus dzieki :) dawno mnie nie odwiedzales, robie kariere filmowa hihi.

Jadam brazowy basmati ale mam tez bialy basmati tylko takie kupuje :) na szczescie nie jadam az tak duzo :) Robie zapasy jak sa promocje. Brazowy uwielbiam, nawet w ogorkowej moge go jesc. Lubie jego smak i teksture. Kiedys jadlam tylko bialy, ale brazowy zdrowszy (blonnik) wiec szybko sie przekonalam. Niestety nie zadzialalo to na brazowy makaron, dalej mi nie smakuje.

Sie pochwale w sobote bede piec pizzzzzzeeee jejeje :) Moja ulubiona razowa z cukinia i pomidorem :) plus kurak oczywiscie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium