SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tygrysica/Kontynuacja walki o super sylwetke / nowy plan str. 76

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 67262

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777500
bardzo ładnie Pati poszło

miodek

tak trzymaj i bedzie szlo jak burza

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3685 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31715
Cześć Patka powiem Ci że masz świetna energię wręcz zarażającą
A jak dzisiaj nogi Pozdrawiam i miłego dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ty się tak cieszysz na trening, jak ja na aero ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Witam :)

Juz zaliczylam porannego dola w robocie :( ta energia to chyba z tego ze tak mnie tu doluja i jakos musze to rownowazyc zeby sie nie posypac, ech zycie nie jest bajka. No ale nie bede sie rozczulac tylko wlacze kolejny bieg :) Czasem jest bardzo zle ale nie pokazujac tego po sobie nie daje satysfakcji tym co gnebia :) I tak wiem ze jestem lepsza od nich.

Dobra koniec juz :) Nogi mnie dzis bola :) najbardziej wewnetrzna czesc ud i calkowicie u gory, dodatkowo lydki. Jest ok.

Lenka cwiczenia daja mi poczucie osiagniecia czegos i kontroli nad swoim cialem :) Lubie sie tak czuc :)

Mariusz dzieki ale jakos nie jestem do konca zachwycona, mecza mnie te barki.

Pozdrowienia i buziaki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2349 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8760
Ja wiem, po treningu też tak mam, najgorzej jak jestem w trakcie jakiegoś znienawidzonego ćwiczenia... ale potem fajnie jest być po :) i w nagrodę zjeść jabłko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777500
ale co jest nie tak z barkami ?

trening ? ćiwczenia?

coś pokombinujemy , pisz musi być dialog

Co do kiepski dni staram się tego nie przenosić na siłownie , jak mam gówniany dzień to zostawiam go za drzwiami siłowni (przynajmniej się tak staram) i trening robi swoje

trzymaj się dzielnie

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
Mariusz mnie silownia uspokaja i relaksuje. Jesli ide lekko zla lub poddenerwowana to daje z siebie 150%normy. Taka forma masochizmu No chyba ze mi cwiczenia nie wychodza wtedy sie wkurzam.

Wiesz z tymi barkami to zastanawam sie czy mnie te nogi nie mecza za bardzo i moze juz nie mam sily na barki. Moze mogla bym zamienic je z tricepsem? Korci mnie poprzestawiac kolejnosc. Masz jakies propozycje moze. Wiem ze sa pewne standardowe polaczenia, ale moze cos sie da zrobic z tym.

Co myslisz o takim polaczeniu?
nogi+triceps
klatka+biceps
plecy+barki

Czy jest to glupi pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1218 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6535
Tygrysku ja tez mam slabe barki,i slabo mi szly wiec narazie zrezygnowalam ze splitu,no ale kiedys bede musiala sie za to wziac.
Zuraw ladnie ci poszedl,ja mam przy nim jakies awersje nie robie,to znaczy jeszcze nie.Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6493 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777500
jeśli takie połączenie nie pasuje musze pomyśleć nad tym dłuższą chwilę tak żeby nie namieszać w symetrii bodźców

Pati a spróbuj na kolejnym treningu zrobić najpierw barki a potem nogi , liźnięte barki nie powinny przeszkadzać w treningu nóg więc spróbuj a potem pomyślimy ewentualnie na zmianą dni

napisać dlaczego Twój jest nie do końca dobry ?


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2010-05-11 16:30:23

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1473 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7072
No tak myslalam ze to nie bedzie takie latwe Podejrzewam ze podczas pewnych cwiczen pobudzane sa przy okazji inne miesnie i pewnie dla tego pewne polaczenia cwiczen pasuja a inne nie. Jak bys mogl napisac dokladnie to chetnie poczytam. Zawsze sie czlowiek czegos nauczy.

Poki co w przyszlym tyg zaczne od cwiczen na barki i zobczymy.

Nogi mnie dalej przyjemnie pobolewaja szczegolnie gora i wewnetrzne, dodatkowo posladki. Barki tez troszke.



Clearwater ja splita lubie bardzo, strasznie mi pasuje. A ze slaba jestem no coz moze sie wyrobie. Zuraw jest fajny ale bardzo trudny, probuj bo warto
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ocena,porady co powinienem zmieniec?

Następny temat

FBW na mase, do oceny!

WHEY premium