SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tydzień off

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 194

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 187 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5792
Trenuje fbw 3x w tygodniu, co 4 tygodnie robie deload, i wlasnie wypada mi w nadchodzącym tygodniu, właśnie zaczynam redukcje (obecnie 0bilans) więc chciałem sobie zrobic zamiast deload tydzien całkowitego off-a od siłowni, ponieważ czuje juz ostro barki... A wiadomo ze na redukcji trzeba będzie dźwigać ciężko i nie będzie czasu na takie offy, dodatkowo obetne kcal jakieś 300-400 kcal na ten tydzień i zwieksze spożycie białka kosztem wegli, po tym tygodniu wracam do ciężarów i kalorycznosci i startuje z redu. Dobry pomysł?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2935 Napisanych postów 49480 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635535
Może być jeśli odczuwasz negatywne objawy cyklu treningowego ale jak dla mnie deload co 4 tygodnie to zdecydowanie za często.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6192 Napisanych postów 140950 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1034425
jak najbardzej deload w formie offu sprawdzi sie jak czujesz ze cos sie dzieje zlego, mozna tez zrobic o polowe mniejsza objetosc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening dieta