SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tyłam,chudłam...Jaka dieta i ruch?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 256
Witam!
Mam na imie Agnieszka,27 lat,165 cm i az 100 kg wagi.W ciagu ostatnich 3 lat odchudzalam sie dieta 1000 kcal(wiem ,ze za malo kcal :().Niestety nie raz mialam jojo,zapewne wskutek zbyt małej ilosci kalorii.W lipcu 05 wazylam juz 81 kg,ale oczywiscie jojo...i d..a:(.
Teraz mam problem,bo zastanwiam sie ile kalorii powinnam spozywac dziennie.Nie musze chyba wspominac,ze moja przemiana materii zgłupiala...Chcialabym teraz chudnac rozsadnie,bo nie chce kolejnego jojo.
Uwielbiam aeroby.Cwicze 5 razy w tygodniu dosyc szybki aerobik.I generalnie prace mam raczej na nogach.Wiem,ze zamiast 2 aerobow powinnam dolaczyc trening silowy.Byłam raz na silowni,ale dostalam poltoragodzinny ciezki wycisk i prez dwa tygodnie chodizlam na całych stopach(tak mnie łydki bolały!!!).Trener troche zaszalal.Generalnie wiec wolalabym bez treningu silowego...o ile by sie dało.Prosze o rady,co do diety i wysilku fizycznego.Z gory dziekuje...
Pozdrawiam.Agnieszka.

trycka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Najlepiej jak wrzucisz tu swoje jedzenie czyli ile jesz jak i co?

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta bialkowa do oceny

Następny temat

Moja dieta i suplementacja

WHEY premium