SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Twaróg "do sernika"

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1145
Chciałem kupić twaróg w wiaderku 1 kg , ale spoko sklep mleczarski był juz zamknięty, więc poszedłem do innego i zakupiłem "serek twarogowy do sernika" z firmy ARO, ale na opak. piszę, że "do przetworu wturnego(doc. do sernika) i nie wiem czy jest ok...?

b:9gr w:14gr t:5gr

"Bądź silny, a będziesz miał rację" ...co prawda, to prawda..:p

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15970
jest taki produkcji TESCO i pisze ze ma tylko 4ww i jest poltlusty i ma niby 18gB ale nieche mi sie troche wierzyc porownujac inne wiaderka innych firm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To jest słodzone cukrem niestety, nie polecam, wręcz odradzam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1145
...to wałeczek...:/ ale i tak to pochłonę do końca...następnym razem kupię ok twarożek:D

"Bądź silny, a będziesz miał rację" ...co prawda, to prawda..:p

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 6262 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25443
pewnie za kup twaróg a ten ser nie dośc ze slodzony to jeszcz z zaniżoną zawartością bialka.

życie jest za krótkie żeby byc małym



http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Jesli w takim produkcie jest wiecej ww niz b to cos tu jest nie tak

Slodzony shit a do tego malo bialka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2253
hmm no to moja mama ostatnio kupila lepszy do sernika :P
i tez sie zastanaiwalem czy nie lepiej brac taki w wiaderku
tylko ze ten moj mial cos kolo 18/100 bialka wiec z deka wiecej no i mniej wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Te twarogi we wiaderkach po pierwsze są homogenizowane, po drugie często zawierają oprócz cukru także masło, skrobię modyfikowaną, zagęstniki i inne takie cuda. Zwróc uwagę na sam fakt, że ich termin przydatności do spożycia jest zwykle wydłużony, to też o czymś świadczy. Z twarogiem niewiele ma to wspólnego, ale na sernik rzeczywiście się nadaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1481
nie wszystkie sa slodzone, ale rzeczywiscie ze wzgledu na mniejsza ilosc bialka i "dodatki" mozna sobie darowac, chociaz lepiej mi wchodzi niz zwykly twarog ;)

a czemu i czy serki homogenizowane naturalne sa zle? np taki 0% z ostrowii, 12g bialka, 3g wegli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Sa zle bo sa slodzone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1481
to chyba nie wiesz o czym mowisz
pytalem o konkretny produkt: ten akurat nie jest ani slodzony ani aromatyzowany, smakuje jak twarog z woda i zelatyna :D

Zmieniony przez - flluo w dniu 2008-04-01 18:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12115
Sam sie chyba pogubiles.Pytales sie "czemu serki homogenizowane sa zle" to Ci odpowiedzialem czemu. Serek homogenizowany a ten twarog do sernika do dwie rozne rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tajemniczy skład twarogu chudego?

Następny temat

Dieta nowojorska- białko dobre na odchudzanie?

WHEY premium