logo
zamknij zamknij

Twaróg "do sernika"

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4975

0 5 0
napisał(a)
Marian1518
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1145
Chciałem kupić twaróg w wiaderku 1 kg , ale spoko sklep mleczarski był juz zamknięty, więc poszedłem do innego i zakupiłem "serek twarogowy do sernika" z firmy ARO, ale na opak. piszę, że "do przetworu wturnego(doc. do sernika) i nie wiem czy jest ok...?

b:9gr w:14gr t:5gr

"Bądź silny, a będziesz miał rację" ...co prawda, to prawda..:p

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10602 Napisanych postów 42836 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
To jest słodzone cukrem niestety, nie polecam, wręcz odradzam.
napisał(a)
Marian1518
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1145
...to wałeczek...:/ ale i tak to pochłonę do końca...następnym razem kupię ok twarożek:D

"Bądź silny, a będziesz miał rację" ...co prawda, to prawda..:p

napisał(a)
makelroj
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 6114 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23163
pewnie za kup twaróg a ten ser nie dośc ze slodzony to jeszcz z zaniżoną zawartością bialka.

życie jest za krótkie żeby byc małym

http://www.sfd.pl/Rola_tłuszczy_-_art_by_szoho-t185012.html

napisał(a)
Cinqg
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12115
Jesli w takim produkcie jest wiecej ww niz b to cos tu jest nie tak

Slodzony shit a do tego malo bialka.
napisał(a)
maciek1312
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2253
hmm no to moja mama ostatnio kupila lepszy do sernika :P
i tez sie zastanaiwalem czy nie lepiej brac taki w wiaderku
tylko ze ten moj mial cos kolo 18/100 bialka wiec z deka wiecej no i mniej wegli
napisał(a)
Camel84
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8961
Te twarogi we wiaderkach po pierwsze są homogenizowane, po drugie często zawierają oprócz cukru także masło, skrobię modyfikowaną, zagęstniki i inne takie cuda. Zwróc uwagę na sam fakt, że ich termin przydatności do spożycia jest zwykle wydłużony, to też o czymś świadczy. Z twarogiem niewiele ma to wspólnego, ale na sernik rzeczywiście się nadaje
napisał(a)
flluo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
nie wszystkie sa slodzone, ale rzeczywiscie ze wzgledu na mniejsza ilosc bialka i "dodatki" mozna sobie darowac, chociaz lepiej mi wchodzi niz zwykly twarog ;)

a czemu i czy serki homogenizowane naturalne sa zle? np taki 0% z ostrowii, 12g bialka, 3g wegli?
napisał(a)
Cinqg
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12115
Sa zle bo sa slodzone.
napisał(a)
flluo
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1481
to chyba nie wiesz o czym mowisz
pytalem o konkretny produkt: ten akurat nie jest ani slodzony ani aromatyzowany, smakuje jak twarog z woda i zelatyna :D

Zmieniony przez - flluo w dniu 2008-04-01 18:59:42
napisał(a)
Cinqg
Początkujący
Sam sie chyba pogubiles.Pytales sie "czemu serki homogenizowane sa zle" to Ci odpowiedzialem czemu. Serek homogenizowany a ten twarog do sernika do dwie rozne rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tajemniczy skład twarogu chudego?

Następny temat

Dieta nowojorska- białko dobre na odchudzanie?

Jaki rodzaj kreatyny wybrać?

Nutella vs. Nutwhey Peanut Choco - porównanie okiem dietetyka

Czy białko „z proszku” jest bezwartościowe?

Tomasz Słodkiewicz znowu wolny?

Która kasza jest najlepsza? Porównanie okiem dietetyka

Klaudia Mincewicz - ocena sylwetki

Jak radzić sobie z dietą w pracy i w szkole?

Kreatyna niszczy cały organizm! - według francuskich instytucji