SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tutaj zadajemy pojedyncze pytania - część 6

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 218781

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
po

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1543
Trenuje FBW 3x tygodniu i moje pytanie to chęć dodania areobów w postaci bieganie ok.30-45 min i mam 2 możliwe opcje
1)w dzien treningowy siłka o 9;00 AM a bieganie wieczorkiem
2)dzien nietreningowy
??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
jak Ci będzie wygodniej bo jak rano siłkę zrobisz to bieg wieczorem będzie już po kilku posiłkach więc spoko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1524


Co to za mięsień i dlaczego mi on puchnie jak robię wiosło sztangą (wydaje mi się, że robię źle i zamiast motyli puchnie mi co innego)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
tam są dwa mięśnie obły mniejszt i większy i to normalne że mocno pracują przy wiośle

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5108
siema.
mam hiperlordoze i teraz moje pytanie:
czy dobrze robie unikając ćwiczeń na prostowniki grzbietu?
kiedyś robiłem MC ale potem jak sie skapłem, ze z moim kręgosłupem cos nie tak to odpuscilem od razu.
aktualnie ćwicze HST unikam cwiczen gdzie narażony jest kręgosłup na większy wysiłek. wyjątek to przysiady. przysiady robiłem i nadal robie ale wykonuje je spokojnie, dobrze technicznie bez kosmicznych ciężarów.
pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Dobra glupie pytanie ale jak wykonac prawidlowy MC. na niektorych filmikach/atlasach sa wersje z odkladaniem ciezaru na ziemie a w innych ciezar w ogole nie dotyka ziemi, ktora technika jest lepsza ? Daje lepszy rozwoj ?

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
bgnjeden
siema.
mam hiperlordoze i teraz moje pytanie:
czy dobrze robie unikając ćwiczeń na prostowniki grzbietu?
kiedyś robiłem MC ale potem jak sie skapłem, ze z moim kręgosłupem cos nie tak to odpuscilem od razu.
aktualnie ćwicze HST unikam cwiczen gdzie narażony jest kręgosłup na większy wysiłek. wyjątek to przysiady. przysiady robiłem i nadal robie ale wykonuje je spokojnie, dobrze technicznie bez kosmicznych ciężarów.
pozdrawiam :)



lekarz, lekarz, lekarz nikt Ci nie powie co i jak można wykonywać jak się nie skonsultujesz się z lekarzem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6455 Napisanych postów 62220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776899
Mc odmian sporo co jakiś bardziej kumaty trener to chce wprowadzić swoją odmianę, jak sama nazwa wskazuje powinieneś odłożyć ciężar po każdym powtórzeniu , ta wersja jest mocniejsza ciężarowo, natomiast wersja bez odkładania ciężaru jest wersją, która pozawala na wydłużenie czasu w jakim miesień jest napięty. Jak wprowadzisz odpowiednią periodyzację w treningu to dla obu wersji znajdzie się miejsce ja jestem zwolennikiem wersji z odkładaniem ciężaru

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 249
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie ~~ Siłka / Masa / Rzeźba PLAN + jedzenie ~~~~~~~~

Następny temat

Trening do Oceny :D Pomożecie:D?

Wiecej