SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tussipect o co z tym chodzi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 120412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 320 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8046
jak narazie tussi wzielem jeden blister 20 tabletek najpierw 4 tabsy przy nastepnym treningu 6 pozniej 10 no i powiem wam ze jesli chodzi o powyzszona temperature ciala to tussi + kawa daje dobry efekt ( pocenia sie ) przy mniejszych dawkach nic nie czulem dlatego zwiekszalem je w efekcie przy wiekszych dawkach po treningu dopiero czulem ze mnie roz... a trening niestety robie ok godziny 20 w wyniku czego zasnelem dopiero o 2 w nocy i przy tym przechodzily mnie ciarki i strasznie sie pocilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
do wymarłego już tematu dodam pewne spostrzeżenie: ostatnio po raz pierwszy kupiłem sobie efkę z mahuanga (effedra max) bo była w promocji i po połączeniu z TSE i tak wyszła taniej niż thermal. Wrażenia: tussi nawet w dużych ilościach nie kopie tak jak to. Zupełnie inna bajka, tak że jak kogoś stać na thermala czy innego mahuanga, to polecam

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 668 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1686
ta, tez to zauwazylem. prawdopodobnie mahuang kopie bardziej "zielem" i roznymi innymi skladnikami czy nawet alkaloidami zawartymi w ekstrakcie z mahuang. tussi kopie "czysto" bardziej jak amfetamina, syntetycznie.

zreszta jak kiedys probowalem amfe, szybko ja odstawilem z tego wzgledu ze do zludzenia przypominala mi wrazenia po chlorowodorku efedryny za nieporowanie inne pieniadze.

BTW - z tym kopaniem to jak z ekstraktem z zielonej herbaty: wezmiesz kapsa chocby z niewiadomo jak duza zawartoscia EGCG i to nie jest to samo co zaparzenie mocnej zielonki i wypicie naparu

civic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
dobra nie bede zakładał nowego posta bo nie ma sensu.
w maju ruszam z cyklem kreatynowym(tcm,nitro2,ko,hp)
ale terz początkiem maj zaczynam cykl na spalaczach bedzie to wygladać mniej więcej tak prosze speców o ocenę.

dodają iż rzadnego pobudzenia po kawie, tse, thyrotermie nie czułem nigdy moge łyknac wszystko na raz i za pół godziny iśc spać, aczkolwiek wiadaomo spalają.

legenda: 1-25 : od pierwszego do 25 dnia

1 - 25 tse 6 - 8 kapsów dziennie
26 - 56 maxadrine efm 4 kapsy dziennie + yelow subs 4 kapsy/ewentualnie zamiast yelow subs będzie clenburexin w dawce 6 kapsów dziennie
57 -63 wolne od spalaczy
64 - 94 thyroterm + tse, od dwóch do 4 porcji dziennie (1 porcja 1 kap thyro + 1 kap tse)
95 - 110 wolne
111 - 150 tusi + tse(2 tyg), spalacz bez efki(nie wiem ale chyba animal cuts)2 tygodnie, i zas tusi + tse 2 tyg, nie wiem czy to nie za długo bo prawie 150 dni proszę specjalistó o opinie.

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
odświeżam

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
nie wiem. Nigdy nie planowałem tyle na przód. Grunt, żeby termogenezy nie przeciągać ponad miesiąc, a potem min 2 tyg przerwy
A co do cyklu kreatynowego... jabłczan, 2 stacki nie za dużo tej kreatyny?

Zmieniony przez - kopt w dniu 2007-03-27 08:15:14

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 645 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17514
jeśli chodzi o kreatyne to tam jest jabłczan i 3 stacki, jestem zwolennikiem 3 porcji kratny dziennie. moze ktos sie bardziej wypowie

łazisz cały dzień wór poci się
wystarczy jeno roz podropać po nim się
a ci rence dupią cały dzień - nigdy nie drop się po aerobach

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Wiadomo, zalezy od organizmu, mnie glowa bolala i strasznie bylam glodna, ale ogolnie strasznie mnie nakrecil tylko nie do nauki, wiec nie bardzo polecam-przynajmniej ja nie najlepiej go odchorowywuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 43
tusi zawiera saponine czy ona szkodzi bo słyszałęm ze ma jakies działąnie na krew czy to prawda bo karzda kaps tusi ma 72 mg tego shitu!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
tzn saponiny powoduja hemolize czerwonych krwinek.
Ogolnie ma same dzialania lecznice wiec bez schoz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

X-Pand , Horse Power

Następny temat

Olimp thermo Speed Extreme i Kreatyna .. PYTANIE ???

WHEY premium