SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Tussipect na recepte?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13210

napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2320 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65175
Dzisaj rano poszedłem do apteki i poprosiłem o dwie paczki tussipectu w tabletkach, aptekarka powiedziła mi, że jest już na recepte. Kupował ktoś ostanio na dniach? Bo jestem ciekaw czy baba mnie zbyła czy rzeczywiscie jest juz na recepte.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104902
U mnie w osiedlowej aptece nie pytała o recepty a jak byłem w szpitalnej to juz sie domagała i nie sprzedała ale to było ok tydzień temu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16632
w aptekach internetowych mozna dostac wczoraj kupowałem
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23422
Tak Tak tusi na receptę

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2320 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 65175
napisał(a)
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 5021 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44357
Decyzja o zmianie byla podjeta 28.12.2007 i miala wejsc z 6 miesiecznym opoznieniem.

Jednak niektóre apteki (mniejsze miasta) sprzedają bez recepty (opóźnienie )

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7281 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 79786
idz do innej
ja bylem w trzech i tylko w jednej chcieli
te ktore sie bardziej cenia o recki pewnie krzycza, a te dorobkowe pewnie recepty jeszcze dlugo nie beda chcialy
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3273 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23422
W piątek byłem i powiedziała mi ze receptę trzeba z ciekawości wyskoczyłem do takiej starej apteki teraz i pani jedyne co mnie zapytała to ile tego chce no to chapnołem 3 łubie tą panią

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1771 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8360
U mnie w kilku aptekach jest bez recepty.

"Que no me matara me fortalecera"

napisał(a)
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 6259 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37770
Gdzie wy mieszkacie.W lodzi zadna yebana rura nie chce sprzedac.a bylem juz w wielu aptekach.Zeby je pogielo.

hihihi

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4208
wie ktos w ktorej aptece w Bydgoszczy sprzedaja bez recepty? Bylem w kilku i w kazdej chcieli ;/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to jest z tym wzrostem??

Następny temat

jaka jest rożnica pomiedzy hg a hgh..?

Wojciech Pasiut - ocena sylwetki Jak radzić sobie z bezsennością? Słodkiewicz vs Lech starcie weteranów 30.09-01.10.2017 IFBB DIAMOND CUP KATOWICE Suplementacja okołotreningowa Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Anna Nawrot - ocena sylwetki Phil Heath ryzykował życiem!