SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tuna 2 razy dziennie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1328

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Przygotowując się do silnej diety redukcyjnej wykminiłem sobie dietę, gdzie ( chodzi mi tutaj o źródła białka ) na śniadanie jadł będę standardowy omlet owsiany z jajkami, następne posiłki razy dziennie kurak i dwa razy dziennie tuna, na noc natomiast twaróg, oczywiście w zależności od zapotrzebowania uzupełnianie białka prochem. Natomiast przebiegłem się po tematach związanych z tuńczykiem w puszce i trafiłem na info, iż jednak jedzenie tuna w pewnym ilościach nie bombarduję nas tak strasznie rtęcią jak dotąd sądzono. Jaka jest Wasza opinia na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
1-2 w tyg ok lepiej nie przesadzać

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 222 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3054
Ale z drugiej strony chcąc się przyczepić, to również kuraki są niezdrowe, pasione są przecież taką chemią, że koksu brać nie trzeba Nie zetknąłem się jeszcze z takimi badaniami w Polsce, ale pewnie też są dobrze napasione jakimiś hormonami, tudzież paskudnymi paszami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7711
Ja tam jadłem nawet 4 puchy dziennie przez pol roku i zyje
Co wiecej wydaje mi sie, ze jest to jedno z lepszych zrodel bialek, chudziutkie, w sam raz po treningu, w dodatku mozna szybko przyrzadzic.



Zmieniony przez - i3artek w dniu 2010-11-06 21:10:45

krzywo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tak pomijając fakt że rtęć kumuluje się kilka lat w organiźmie zdrowia....

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Zamiast kurczaka można przecież kupić np. udziec wołowy,który na pewno ma mniej chemii niz kuraki i dodatkowo więcej żelaza,witamin B,cynku. Nawet indyk pewnie by sie sprawdził jako mniej "chemiczny pokarm" od kurczaka.


Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2010-11-07 11:44:05

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Co wy tak się uparliście na tą tunę - jest tyle smacznych ryb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chodzi na pewno prostote i szybkośc, ale na pewno nie przebije innych ryb

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki rowerek treningowy kupić?

Następny temat

Białko wpc80 ;/ Pytanie

WHEY premium