SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tribulus

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1450

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8669
Mam dwa pytania. Jedno juz standardowe, czy jest tribulus w kapsulkach nie zawierajacych otoczki z zelatyny wolowej (bo chyba wszystkie firmy robia tylko kapsulki). A drugie to opinie klientow na temat tribulusa.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
ja skonczylem brac tribolusa jakies 1,5 miecha temu i efekty to: zwiekszona chec do cwiczen, troche sila poszla, kumple mowili ze na wygladzie tez mi poszlo jednym slowem troche mnie ruszylo ale nie spodziewaj sie niewiadomo czego ... lepsza kreatyna. Bralem tribulusa z HMB ale nie mialem teog za wiele ... pare kapsulek tylko starczylo mi chyba na pierwszy tydzien brania. Jak juz mowilem kreatyna daje lepsze efekty przynajmniej u mnie

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Chyba Olimp nie stosuje kapsułek z żelatyny wołowej, ale z włókien roślinnych.
A jeśli chodzi o opinie klientów to są one bardzo różne i jeśli ktoś nie spodziewa się po TT efektów jak po sterydach to jest z reguły zadowolony, natomiast niektóre firmy w reklamach wyolbrzymiają efekty i piszą o różnych zaletach tego suplementu, które w praktyce są mało widoczne i w związku z tym czasami pojawia się rozczarowanie klientów w stosunku do tego czego się spodziewali.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co doradzisz dla mnie....

Następny temat

Do sona

WHEY premium