SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenujący KM i ich doświadczenia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 204894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Nie przejdzie bo takie akcje zdarzają się bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
i moglbym wiecej zakladow robic

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
Ale może ktoś normalnie chce powymieniać "recznie" doświadczenia nie koniecznie musi być na kogoś wk**** ot ma ochotę zmierzyć się z innymi stylami sprawdzić się. W sumie można by było coś takiego umożliwić. A przyokazji jeśli ktoś chce komuś coś udowodnić to - giełda

było nie było było nam miło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
To spróbuj się skontaktować z Mateo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
A jak to zorbić.Jak mniemam Mateo to ten co prowadzi ten interes

było nie było było nam miło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
To jest największa niewiadoma na tym forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
Słowem to inna nazwa św Graala

było nie było było nam miło

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te forum jakoś tak samo się kręci, chociaż ktoś ostatnio na inso nowy dział zrobił - piaskownica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Pomysł giełdy mi się podoba- prawdziwy SFD Fight Club

Sowizdżał-każdy powinien robić to, w czym się czuje dobrze. Walki typu MMA nigdy mnie nie pasjonowały-więc nie czuję się źle, ze świadomością, że ring to nie miejsce dla mojego stylu. Walk ulicznych nie szukam tym bardziej-i wolę nigdy nie musieć sprawdzać, czy Aikido nadaje się na ulicę czy nie. A jeśli walka uliczna znajdzie mnie... cóż, wtedy trzeba będzie, w miarę skromnych możliwości, wytrzeć kimś beton(albo efektownie zginąć próbując )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1669
Cześć Cavior. Spoko nie zginiesz na ulicy.Myślę że z ulicą jest jak z wodą i pływaniem najwięcej ginie tych co są przekonani że świetnie pływają. POza tym tak jak mówiłem życie to nie ring. Co do giełdy to myślę że rozładowała by nieco napięć. A poza tym mogła by służyć jako ciekawe zródło w miarę rzetelnych informacji a zarazem dla odczuwających takie potrzeby nowych doświadczeń.

Zmieniony przez - Sowizdżał w dniu 2006-09-18 13:41:52

było nie było było nam miło

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Nóg na Worku

Następny temat

Encyklopedia karate kyokushin

WHEY premium