SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi Mistrzów :Krzysztof Piekarz,Piotr Łada,Tomasz Danielak-klata, ramiona

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13582

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Szykuje się kolejny ,bardzo wyjątkowy program.

Z dwóch powodów:
-samego uczestnika,jego talent do tego sportu i jego wyjątkową ,na skalę światową -sylwetkę .

- jest okazja zobaczyć,jak nasi forumowicze rozwiją się ,dzięki współpracy,informacji,aktywności -na naszym forum- Znawca85 jest jednym z dość dużej kilkunasto - osobowej grupy forumowiczów,którzy sięgneli po najwyższe trofea ,bo taki nick ma Krzysztof-działa tu już 11 lat.


I juz na początku było widać jego wyjątkowy talent-jest takie zdjęcie z początków -w tej chwili nie mogę go znaleść

Może ktoś je ma,znalazł-można śmiało tu wrzucić.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
kotowkat
A jeszcze jedno pytanie... bo nie doszły mnie żadne słuchy. Czy to była zwykła decyzja czy trochę z przymusu...;)?


Najlepiej będzie jak zapytasz o to Krzyśka osobiście .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Kiedyś na forum odbywały się co roku konkursy Mr SFD.

W tych konkursach brało udział wielu póżniejszych mistrzów kraju,Europy i świata.
Jeden z forumowiczów nawet zdobył kartę Pro

W 2013 roku wśród uczestników pojawił się także Krzysztof Piekarz.


Najlepszych uczestników można było obejrzęć w akcji w programie tv SFD.

Ciekaw jestem,co inni uczestnicy tego filmu teraz robią-minęły już 4 lata.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600



Termin :


29 -04-2017,godzina 11:00

Miejsce


Poznań, Słodkiewicz Gym & Fitness
Os Piastowskie 25


Trening mięśni klatki piersiowej i ramion



Zainteresowanych programem i treningiem z mistrzem,w/w grup mieśniowych
: wrzucamy aktualne zdjecie,krótkie info o sobie,podstawowe dane antropometryczne-wzrost,waga

Dla uczestników: koszuli SFD oraz suple firmy All Nitrition


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Krzysztof Piekarz zdecydował się stanąć na scenie kulturystycznej w 2014 roku.

Debiuty były wtedy wyjątkowo interesujące- wzięło w nich udział wielu naszych forumowiczów i większośc do dziś bierze udział w zawodach,zajmując często najwyższe miejsc.





Krzysztof startował w kulturystyce ekstremalnej + 90 kg (najcięższa kategoria),która wygrał.
Drugie miejsce zajął inny nasz forumowicz-Uzi,czyli Piotr Łada.

Trzeci był Tomek Danielak-też często wystepuje w naszych programach treningowych.

W kat + 90 kg są także inni forumowicze-Marcin Wlizło-kulturysta i strongmen,Łukasz Modzelewski -kulturysta










Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-23 21:06:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Po udanym Debiucie - Krzysztof wystartował także na mistrzostwach Polski w Kilecach - jutro dla przypomnienia-wrzucę kilka zdjęć,bo miałem okazję być osobiście na tych zawodach.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Melduje gotowość do treningu !
Moje dane - 190 cm wzrostu, waga 101 kg:)
W tygodniu zrobię cykne jakaś aktualna fotkę, ale gdybym został zakwalifikowany, to w ciągu najbliższego miesiąca moja motywacja do zrobienia formy będzie ogromna i zdjęcie z tego tygodni będzie pod koniec kwietnia już nieaktualne!

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Spompowany-świetnie!

Co prawda z powodu pewnych wydarzeń,trochę zmieniam koncepcje programu ale oczywiście dla Ciebie miejce nadal jest.


Jakie to wydarzenia?

Wklejając wyniki Debiutów 2014 postanowiłem skontaktować się z bohaterami tej kategorii Piotrem Ładą i Tomkiem Danielakiem.


Tęż się bardzo ucieszyli na trening z Krzysztofem-będzie to trochę taki powrót do przeszłości a przy okazji prezentacja tej trójki po ponad 3 latach.

Że będzie ostro to mało powiedziane :)

Będzie Porażająco (ostatnio ulubione słowo w mediach :) )


Piotr Łada aktualnie :






Tomek Danielak aktualnie








Krzysztof Piekarz aktualnie





Zmieniony przez - masti w dniu 2017-03-25 16:35:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 58 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 358
Też chętnie potrenował bym w takim towarzystwie, ale niestety odległość mnie dyskwalifikuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18
Cieszę się że znów będziemy mogli potrenowac razem. Obecnie buduje masę więc nie jestem tak wyraźny jak Piotr czy Krzysiu ale zostało trochę czasu więc poprawię formę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Masa jest-117 kg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 491 Wiek 46 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 31201
Świetny skład i do tego klata, bardzo ciekawy trening się zapowiada
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogólnopolskie Zawody Kulturystyczne , SŁUPSK 2017

Następny temat

RELACJA - MISTRZOSTWA POLSKI W KULTURYSTYCE I FITNESS 2017 – KIELCE

WHEY premium