SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z zakwasami

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Siema, mam takie pytanie w niedziele robiłem nogi trochę je skatowałem no i dziś czuje powiedzmy "średnie" zakwasy. Jutro chce iść z żoną no i tez wypadają nogi? Jak to wygląda jest sens? czy odpuścić odstęp 3 dni to tak mało chyba?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Widzisz - nie wszyscy czują potrzebę umieszczania swoich fotek w necie. Nie używam też na przykład facebooka i innych portali społecznościowych, bo nie potrzebuję być podany na tacy w każdej chwili dla wszystkich. Raz coś wrzucasz w net i zaczyna to żyć własnym życiem. Mnie spokojnie można spotkać w realnym świecie. Nie ma z tym najmniejszego problemu.

A wracając do tematu - rób co chcesz, tylko nie pal . I żebyśmy mieli jasność. To Ty założyłeś ten temat a nie ja czy inne osoby tu się wypowiadające. Więc miałeś jakiś dylemat jednak.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jak wygląda cały plan, według jakiego schematu ćwiczysz?

To pytanie nadaje się bardziej do pojedynczych pytań, chyba że chcesz w jakiś sposób rozwinąć temat i zaczerpnąć bardziej kompleksowej porady. Jeśli tak, to przedstaw całość problemu i wypełnij ankietę.

Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2015-01-13 21:29:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Nie no cwicze po kolei kazdy miesien w niedz robilem nogi-plecy, wt barki-biceps, jutro wypada klatka ide ze swoja wiec klatke przeloze na nastepny trening a jutro mojej wypadaja nogi i chcialem z nia zrobic. Pytanie tylko czy jest sens czy tylko sobie zaszkodze?

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Naprawde laczysz cale plecy z calymi nogami?

A odnosnie pytania - jesli cwiczysz kazda partie raz w tygodniu, to nie ma zadnego sensu zwiekszanie tej czestotliwosci (nawet jednorazowe).



Zmieniony przez - Ballomus w dniu 2015-01-13 22:27:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
Ja cwicze 5razy w tyg moja 3 i czasem tak wypadnie ze trzeba cos polaczyc ale dzieki troche sie nie rozumiemy ale jakos sam sobie z tym poradze

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
A co przeszkadza w tym, żebyś Ty zrobił swój trening a żona swój?? Można to tak ustawić, że jak ty robisz serię to ona odpoczywa a jak ona robi serię - to ty odpoczywasz asystując jej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
lepiej razem z reszta chyba o tym wiecie :)

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Też mi się zdarza ćwiczyć z żoną i zawsze mamy inne treningi. To tylko na plus, bo w cholerę zdejmowania ciężaru by było np. przy przysiadach. A tak i ona spokojnie ćwiczy i ja robię swoje - i nie przeszkadza to asystowaniu jej czy udzielaniu jakichś wskazówek treningowych.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
i to jest twoj błąd bo mam tak samo kumpli co tak robia z żonami i praktycznie dziewczyny maja zero efektów ja jak cwicze ze swoja jestem jej partnerem treningowym a ona moim możemy o wiele bardziej motywować s nawzajem, moge ja dopilnować w 100% no i ona cwiczy z taka sama objetością co ja (wiadomo na wiele niższych ciężarach) i zrobiła mega powtarzam mega efekty! Oczywiście zadaża sie też ze sama chodzi na siłkę z planem w ręku. A to zdejmowanie ciężarów to żaden problem trochę więcej wysiłku. Więc sory ale moja żona jest moim partnerem ćwiczenie oddzielnie nie wchodzi w gre.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
To się dopasowuj do niej i nie zawracaj gitary.

Moja żona akurat nie potrzebuje, żebym jej cały czas stał nad głową i nie ćwiczy z kartką z rozpisanym treningiem .

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2956 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 80905
Jak mus to mus. Co poradzić.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

interpretacja wymiarów

Następny temat

Klatka odstaje od reszty

WHEY premium