SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening z rana

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Witam

czy trening z rana daje duzo słabsze efekty od normalnego,czy wogle ma sens za wzgledu na silny katabolizm po przebudzneiu szczegolnie przy treningu masowym??
niestety inaczej nie bardzo mi pasuje

dzieki za wszelka pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22233
nie ma roznicy jesli rano na sniadanie zjesz tyle co przed treningiem to nie ma roznicy.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2237 Napisanych postów 48469 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 273111
inny uklad posilków i nic wiecej, choć cos tam ktos kiedys majaczyl ze wiekszy poziom tesotsteronu rano czy cos i nawet lepiej, ale czy go za to pojechali to ja juz nie pamietam...

przez te upaly tez bede sie musial przestawic na "tryb poranny"

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22233
Tak jak qnik pisal o ile masz mozliwosc zrobienia wszamy podposilkowej to spoko wisz wiadomo ze moze byc cienzko. Ja np mam 1 posilek o 8 i zeby wszamac piersi z kurczaka i ryz rano to musialbym wstac chyba o 6 cos.Co z koleji klucilo by sie z 8h regenracja wiec raczej 2 posilkek u mnie [nie wiem czy dla ciebie 11h to rano czy nie. Ale ogolnie teraz sa upaly wiec moze lepiej by bylo rano/wieczorem pozatym roznicy nie widze.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 812 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12730
Wstań sobie rano ;) dobrze zjedz :) po rościągaj sie :) i tyraj chłopie :]

>> Weź sie w garść, pokaz co masz - Nie daj sie - Klęskę swą zgaś <<

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 500 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13194
Ja cwicze od rana i jest elegancko lepiej napewno niz popludniu gdy jest skwar i zbytnio sie nie chce takze smigaj od rana i rosnij . pozdro

~Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło~

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6269
Dobrze piszą:D Ja też najcześniej ćwicze przed południem, a w wakacje jeszcze wcześniej.
1
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10613 Napisanych postów 43245 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
Dzieki bardzo wszystkim za pomoc.Chyba mnie przekonaliscie.

Jeszcze tylko ostatnie egzaminy i do roboty

pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z głębokością siadu

Następny temat

odpoczynek

IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! IV edycja Konferencji Fitness PEI już 24 marca 2018 na PGE Narodowym w Warszawie! Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Dieta IF - 3 powody, dla których warto stosować przerywany post Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Zerwanie mięśnia, jak do tego dochodzi? Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Michał Karmowski i Akop Szostak śpiewają! Leksykon suplementacji: Kurkumina Leksykon suplementacji: Kurkumina TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie TOP 10 najbogatszych kulturystów na świecie Mięsna zapiekanka z żółtym serem Mięsna zapiekanka z żółtym serem „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?! „Dieta McDonald’s” oraz kiedy zaczyna spalać się tłuszcz?!