SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening z ograniczonym sprzętem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 849

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28
Witam!
Ćwiczę już od pewnego czasu, jednak mój trening jest ograniczony przez sprzęt jakim dysponuje.
Ćwiczę tylko klatke i biceps. Mam do dyspozycji tylko :/ sztange - ktora cwicze klatke (5 serii po 8-10 powtorzen), i druga ktora wykorzystuje do cwiczenia bicepsa (uginanie stojac 5 serii po 8-10 powtorzen).
Jakie ćwiczenia moge robić jeszcze wykorzystując to co mam?
Ćwicze przeważnie 5 razy w tygodniu. Chciałbym żebyscie mi doradzili - jakis trening bo ostatnio po cwiczeniach nawet nie czuje ze cwiczylem mimo tego ze staram sie nie cwiczyc ciagle tym samym ciezarem. Czekam na porady. i prosze o wyrozumialosc :)
pozdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 36 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 432
Możesz robić chociażby: 1.wyciskanie francuskie >na triceps 2.Unoszenie barków z prostymi ramionami trzymając sztangę >na kaptury 3. Przysiad ze sztangą >na nogi 4.wyciskanie zza głowy i przed głową >na barki Jest tego więcej ale ja już idę spać Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 232 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4110
www. kulturystyka. pl/atlas

!!.. nie ma masy nie ma klasy ..!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy te PowerBalle cos daja?

Następny temat

Klata- jak to powinno byc?

WHEY premium