SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening z hantlami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 650

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Jaki trening polecacie dla poczatkujacego przy uzyciu hantli? Chodzi
mi szczególnie o rozwinięcie tricepsa i bicepsa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1942 Napisanych postów 44037 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 396823
Hantle to trochę mało przydałaby sie jakaś ławeczka da sie załatwić i jakie masz te hantle

pozdro

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
mam narazie 2 gryfy krotkie po 36 cm i dwa hantelki winylowe po 2 kg, a talerze do tych gryfów chce właśnie sa w drodze do mojego mieszkania, takze narazie mam tylko te 2 x 2kg

chodzi mi o jakichs zestaw cwiczen...
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1307
No to ułóż sobie ACT, tutaj masz link który Ci w tym pomoże:
http://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

Jak już ułożysz to wzuć tutaj do sprawdzenia i git

POZDRO !!

Co Cię nie zabije to Cię wzmocni !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta

Następny temat

Wyciskanie

Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Dieta na depresję? Dieta na depresję? Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły 10 najlepszych ćwiczeń wg starej szkoły