SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening z dwoma hantlami

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 328

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 205
Witam mam do dyspozycji dwa hantle i moge sobie regulować ciężar znam jakieś cwiczenia ale chcialbym abyscie polecili jakis plan mam 16 lat i ogólnie żeby zwiekszyc swoją siłe dodatkowo moge robić pompki zwykle i takie na triceps
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 324 Wiek 18 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3833
Nikt ci planu nie ułoży, sam to musisz zrobić, ktoś ewentualnie go poprawi, ale co do hantli to mase ćwiczeń możesz robić. Na kaptur szrugsy, na przedramiona uginanie nadgarstków, na bary, wznosy różne i wycisk, na trica też różne francuzy, na bica uginania różne, na klate to wiadomo, jak masz ławeczke to rozpietki, wycisk, przenoszenie, na nogi, wykroki, syzyfki, przysiady, i uginanie z hantlem, a na łydki wspięcia na palce. Tak tylko ci napisałem, co możesz mniej więcej zrobić z tym co masz.

No pain - no gain.

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4843 Napisanych postów 134012 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 772875
wszystko zalezy od tego jakie to hantle, po ile kg? teoretycznie wszystkie cwiczenia mozna nimi wykonac
napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 6884 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36245
Wszystko (prawie) zrobisz na hantlach!
Trening dla początkujących:
http://www.mocni.net/news.php?readmore=63

Zawody siłowe dla młodzieży
http://www.mocni.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dziś zjadłem?

Następny temat

Pomoc dla zielonego w temacie.(dieta)

Jaka dieta i trening na początek? Jaka dieta i trening na początek? Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Tłuszcze i węglowodany a metabolizm Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? Subway a dieta. Jak wpływa na zdrowie? 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! 73 - latek, który swoim ciałem zawstydził większość mężczyzn, nie tylko w swoim wieku! Najlepsze witaminy dla początkujących Najlepsze witaminy dla początkujących Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Stymulanty - działanie i dawkowanie. Rodzaje stymulantów Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Duże i silne mięśnie grzbietu, czyli trzeba mieć plecy! Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak Tajemniczy zabieg Alexandry Stasiak