SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wytrzymałościowy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1295

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Szukałem juz dojś troche i nie znalazłem niczego konkretnego dlatego postanowiłem załozyć ten temat. Mianowicie szukam jakiegoś planu treningowego na wytrzymałość.
Mam do dyspozycji hantle, gryf prosty długi i krótki, gryf łamany, ławka płaska, skos w gore, skos w dół, wyciąg górny i oczywiście obciążenie.
Bardzo prosze o pomoc lub jakiekolwiek porady dzieki którym zdołam taki plan ułożyć.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Tutaj masz najlepszy trening na poprawienie ogólnej wytrzymałości:

https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

albo tutaj:

https://www.sfd.pl/PROPOZYCJA_TRENINGU_DLA_POCZĄTKUJĄCYCH-t18564.html 

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 7934 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 220107
Ankieta

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Czytałem art który polecił kolega wyżej za co wielkie dzieki i mam w zwiazku z nim kilka pytań i zadaje je tu bo widziałem ze tam juz 1 uzytkowinik od dluzszego czasu nie dostał odpowiedzi. Mianowicie czy moge wydłużyć czas pomiedzy stacjami jak nie mam wystarczjącej ilości sprzętu aby rozłożyć aż 12 stacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie musi być aż 12 ćwiczeń, moze być mniej.

Rób tak aby czas między kolejnymi ćwiczeniami był jak najkrótszy.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Wydłużanie czasu pomiędzy stacjami nie ma sensu. Cała istota treningu na wytrzymałość polega na szybkim przechodzeniu ze stacji do stacji, jeżeli brakuje Ci sprzętu to postaraj się znaleźć jakieś inne ćwiczenia, jakieś zamienniki na tą samą grupę mięśniową.

Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Czy taki plan mógłby być ? Zaraz bede myślał jak moge go zmodyfikować żeby starczyło sprzętu. Martwego nie robie póki co bo mam drobne problemy z kręgosłupem, a mięśni 2-głowych ud nie mam jak robić za bardzo.

1. Brzuszki na ławce skośniej
2. Prostowanie nóg w siadzie
3. Wyciskanie sztangi płasko
4.Unoszenie sztangielek bokiem
5. Wyciskanie sztangi sprzed klatki
6. Przyciaganie rączki wyciagu górnego do barków
7. Uginanie rąk ze sztanga
8. Francuskie leżąc
9. Uginanie nadgarstków ze stzangą
10. Wspięcia na palce z obciążeniem na barkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
A co z przysiadami ?

Prostowanie zrobisz ale uginania już nie ? Żuraw.

Przedramie mozesz sobie darować.


Pzdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1118 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Jeżeli masz partnera treningowego albo coś o co można stabilnie zablokować stopy to możesz wykonywać na dwugłowe to ćwiczenie:



Humanizm nie jest pacyfizmem za wszelką cenę!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 192
Nie umiem wykonywać poprawnie przysiadów więc wole sobie je darować i nie psuć sobie kręgosłupa. O co chodzi z żurawiem ? Z tym partnerem treningowym to u mnie nie możliwe bo jak dla mnie samego w tym rodzaju treningu ma zabraknąć sprzetu to być jeszcze z kimś na siłowni to ciężka sprawa, a nie mam nikogo takiego kto by robił podobnym nawet ciężarem te same ćwiczenia. A sory, zle zrozumiałem jeszcze z tym uginaniem i prostowaniem. No bo jest tak, że ogólnie to przy ławeczce co jest do ćwiczenia nóg jest małe i nie potrafie tam robić uginania bo wtedy tą rurke mam na łydkach praktycznie.

Zmieniony przez - paQQs93 w dniu 2010-08-06 13:30:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Jestem dość sceptycznie nastawiony na trenowanie brzucha na początku treningu, nawet przy takim jego rodzaju więc proponuje zrobić:

Prostowanie w siadzie
Żuraw
Ściąganie linki wyciągu górnego do klatki
Wyciskanie poziomo
Wyciskanie sztangi sprzed głowy
Uginanie ze sztangą
Wyciskanie francuskie
Wspięca na palce
Brzuszki na ławce skośnej


Pzdro
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase, dobry?

Następny temat

trening z priorytetem do oceny

WHEY premium