SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wspomagający redukcję - post konsultacyjny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 97239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tydzień bez wyników to nie zastój. Daj sobie trochę więcej czasu.
Po drugie, kiedy robiłeś ostatni reset? Bo piszesz, że od siłki przerwy nie robiłeś? Wprowadzasz jakieś zmiany? Jak wygląda trening siłowy? Zastoje biorą się stąd, że zbyt długo redukujemy się na jednym planie treningowym. Pomyśl o jakichś zmianach, jeśli ich nie wprowadzałeś wcześniej.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-04-21 22:23:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 2 s
Plecy:
- Martwy ciąg 1 s
- wioslowanie hantla 2 s
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 1s
- Uginanie nóg w leżeniu 1s
- wspięcia na palce 2s
Kaptury:
- szrugsy hantelkami 2s
Tricepsy:
-WYCISKANIE FRANCUSKIE HANTLI W SIADZIE OBURACZ 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s
Brzuch:
-brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s
-brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s
Przedramie:
-uginanie nadgarstków 2s NADCHWYT
Nadgarstki:
ściski 2s do oporu


Plan B

Klatka piersiowa:
- rozpiętki SKOS hantlami 2 s
Plecy:
- PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 2s
- przyciąganie górnego drążka do karku 2s
Barki:
-wyciskanie sztangi z klatki 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
Kaptury:
- Szrugsy ze sztangą z przodu 2s
Tricepsy:
- francuz jednorącz 2s
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s
Brzuch:
-spięcia na skośne brzucha 1s
-spięcia 1s.
Przedramie:
-uginanie nadgarstków 2s
Nadgarstki:
ściski 2s do oporu


Plan C

Klatka piersiowa:
-wyciskanie hantli skos dolny 2s
Plecy:
-martwy ciag 1s
-PODCIĄGANIE KOŃCA SZTANGI W OPADZIE 2s
Barki:
-wyciskanie sztangi z karku 2s
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s
- wspięcia na palce 2s
Kaptury:
- szrugsy ze sztangą za plecami 2s
Triceps:
- sciaganie linki 2s
Bicepsy:
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC PODCHWYTEM(Z "SUPINACJĄ" NADGARSTKA) 2s
Brzuch:
- brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem 1s
- brzuszki na ławce skośnej z obciążeniem (na skośne) 1s.
Przedramie:
-uginanie nadgarstków 2s NADCHWYT
Nadgarstki:
ściski 2s do oporu


tak właśnie wygląda mój plan (odrazu powiem że kiedyś mi napisałeś plan złożony z samych ćwiczeń złożonych ale takowe robię tyle że te typu uginanie rąk ze sztangielkami też wole robić bo nie chcę by mi bicepsy spadały, chcę po redukcji masę zacząć.

PS2: jeśli chodzi o to że nie ma tam ćwiczenia takiego jak podciągnięcia na drążku to odrazu mówię - że jest, przed tymi wszystkimi cwiczeniami na plecy robię 2 serie podciągnięć tyle że nie wpisałem do planu :P

Aha i żebym nie zapomniał, co trening robię inny plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Zresztą tak jak pisałem, faktycznie nie miałem przerw żadnych ale nie narzekałem wtedy, ciągle spadało i spadało to sie jarałem i ćwiczyłem coraz więcej, ale dłużej niż 3 dni nie miałem urlopu od siłki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko, robienie małych grup mięśniowych nie jest błędem, jedyne co zawsze piszę to to, że szkoda na to czasu. Ale jeśli ktoś ma ochotę, to luz.
Z jakiego powodu zaczynasz każdy z treningów od klatki? Zaczynać powinieneś zawsze od siadów i MC. To są najlepsze ćwiczenia redukujące a robisz ich tylko 3 serie w tygodniu, tak nie powinno być.
Poza tym rozpiska wygląda OK.
I wiedz jeszcze jedną rzecz. Jeśli rozmiar pasa się nie zmniejsza, to może oznaczać np że prostowniki rosną. Jeśli waga nie spada, to mogą mięśnie rosnąć itp. Generalnie jestem za tym, byś nie robił afery po tygodniu, bo to nie ma sensu. Efekty oglądaj i porównuj po jakimś miesiącu.
Możesz jeszcze pogrzebać ewentualnie w diecie i wprowadzić rotację węglowodanami. Tylko nie obcinaj ich za dużo, ale w DNT możesz trochę obciąć, trening aero nie wymaga takich ilości energii jak siłownia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
Ok, dzięki rozumiem, jeśli chodzi o MC - zamiast 1 serii będę robić 2, jeśli chodzi o zaczynanie treningów - zacznę od trenowania nóg, następnie plecy i klata, a dalej bez zmian :P węgli trochę obetnę.


Moralesie a co byś mógł mi powiedzieć na taki skok żeby dać sobie pare dni przerwy z siłownią, bieganiem, scorchem, białkiem, BCAA, i w ogóle dietą, tak z tydzień, pożyć normalnie i wrócić z doskoku ze wszystkim znów? może to coś da
PS: pod koniec tygodnia dojdzie mi worek bokserski więc będę mógł trening taki dodać OSTRE ładowanie w worek, też taka forma treningu się przyda nie? najlepiej dodam odrazu po siłowni? siłownia trwa z 60-70 minut to bym poboksował jeszcze z 30-40 minut zaraz po siłowni?

czy kontynuować dalej treningi tylko zmienić te ćwiczenia i troche w diecie pogrzebać no i dodać ten worek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
A i jeszcze powiedz mi jedną rzecz, bo mam taki problem że na "sutkach" mam takie "czubki" miękkie - tłuszcz, czy to sie pali normalnie tak jak spala się tłuszcz siłownią oraz aerobami czy jest jakiś sposób aby przyśpieszyć spalenie tego tłuszczu na sutkach? nie chcę żeby to wyglądało tak czubkowato a z drugiej strony boję się czy to nie jest jakaś ginekomastia ;/
Aczkolwiek jak ponapinam troche klatę poruszam cyckami to te "czubki" się rozciągają i robią się normalne takie kuliste tyle że po jakimś czasie znów wracają do "czubkowatej" formy ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lipo/gino to tłuszcz, jak każdy inny da się go zredukować. Ciężko, ale się da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1976
a co z tym tygodniem przerwy co wyżej napisałem? jak myślisz.

PS: ale jak zredukować go ? ;/ naciskając suta czuję grudki takie same jak na brzuchu czy udach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tydzień przerwy jest jak najbardziej OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Mniej ćwiczeń, więcej ćwiczenia.

Pozdro.

Zmieniony przez - radosuaf w dniu 2009-04-22 16:41:24

Półmaraton w 1:57:11! :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta i ćwiczenia

Następny temat

Problem z kaloriami

WHEY premium