SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening w domu poprawka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 442

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
Witam, chciałbym się zapytać o mój trening w domu.

Robie pompki codziennie i czy to jest dobrze tzn o czas mi chodzi, bo czytałem że na masę robić powoli i nie za dużo.
Robię serie: 1-16 2-14 3-12 4-10 5-8 czy dobre to jest? I jakie przerwy po dniach robić?

Jeszcze podciągam się na drążku i mam podobne pytanie co wyżej, jakie przerwy ile serii itd żeby szło na masę.

I mam także hantelki około 7kg i podobe pytanie.
Żeby szło na masę, bo mam z tym mały kłopot.
I w związku z masą to mam pytanie co zrobić żeby szybko przytyć, trochę czytałem ale mam nadzieje ze mi pomożecie.

PS. Sorki, bo troche chaotycznie pisałem.

Dzięki za odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7248 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40648
Nie ten dział.
"Trening w domowych warunkach"

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
ok sorki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW czy moze SPLIT

Następny temat

Ćwiczenie brzucha a kręgosłup

Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Kulturyści, którzy twierdzą, że są naturalami Czy kulturystyka szkodzi sercu? Czy kulturystyka szkodzi sercu? Piotr Zieliński - ocena sylwetki Piotr Zieliński - ocena sylwetki Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Pieczywa chrupkie - porównanie okiem dietetyka Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Anna Miszczyszyn-Józwa - ocena sylwetki Kiedy nie sięgać po anaboliki? Kiedy nie sięgać po anaboliki? Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Bo zawsze znajdzie się ktoś większy... Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków? Ksylitol - właściwości, zastosowanie. Czy dodawać cukier brzozowy do posiłków?