SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening siłowy pod sporty walki

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 266

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 23 lat Na forum 312 dni Przeczytanych tematów 287
Witam, zwracam się do was z prośbą o ułożenie planu treningowego na siłownie który pomoże mi w boksie, głównie zależy mi na poprawie wytrzymałości i dynamiki bo siła już jest. ostatni plan treningowy miałem fbw 5x5 a teraz bez ładu i składu bo nie mam rozpiski i w sumie nie wiem za co się zabrać przez co trening robiony raczej na odp******. chciałbym również żeby ograniczyć do minimum ćwiczenia barków i nóg bo potem na treningu bokserskim czuje się jak kaleka. trening 2-3 x w tygodniu i tutaj mam dylemat czy lepiej robić taki niepełny lżejszy fbw plecy + klata + łapy czy podzielić to na 2 treningi plecy + triceps klatka + biceps.
wiek 23 lata
wzrost 188
waga 90kg
dieta na grudzień raczej wstrzymana ze względu na urodziny, święta i sylwestra jak i moją słabą wolę a od nowego roku 0 kaloryczne albo minimalnie ujemny bilans
suplementy od kilku miesięcy całkowity detoks a od nowego roku standardowo kreatyna, białko, witaminy i jakaś przedtreningówka

z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2937 Napisanych postów 49483 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635546
Masz tutaj sporo przydatnych informacji http://www.fight24.pl/trening-pod-sporty-walki-kompendium/ 

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3211 Napisanych postów 41793 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321973
Ewentualnie artykuł Knife na bodyfactory. Jak wpiszesz w google "siła, kondycja, crossfit" to powinieneś znaleźć.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lekka kontuzja