SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy plus bieganie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9
Witam, moim celem jest spalenie tłuszczu (głownie z brzucha) oraz poprawienie mięśni. Dodam ze nie jestem początkującym ani w bieganiu ani w treningu na siłowni. Miałem przerwę od września ponieważ musiałem skupić sie na maturze. Przez ten czas "zapuściłem sie" i teraz chciałbym spalić tłuszcz. Potrzebuje porady czy np ćwiczyć na siłowni naprzemiennie z bieganiem (interwały) np pon siłownia wtorek bieganie itd. Czy moze lepiej ćwiczyć co dwa dni a po silowni biegać około 40 minut na bieżni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Przede wszystkim zacznij od ułożenia diety z odpowiednim bilansem kcal. Zacznij od 3 treningów siłowych, a cardio wprowadź kiedy redukcja przystopuje.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolejność treningów

Następny temat

[BLOG] kraaqn

WHEY premium