SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening siłowy i kalistenika?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1529

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Witam,
mam jedno pytanie,
od września zaczynam masówkę (carbo cycling), przy planie treningowym HST, ćwiczyć będę w poniedziałek, środę, piątek. Bardzo możliwe, że we wtorek, czwartek chodzić będę na muay thai.
Czy trenowanie kalisteniki w sobotę (jestem pod wrażeniem możliwości ćwiczeń z obciążeniem własnego ciała, chciałbym wykorzystać ten potencjał u siebie) przeszkodzi w osiąganiu lepszych wyników siłowych?
Pozdrawiam ;)

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Możesz nie wyrobić z regeneracją, będzie ci bardzo ciężko robić masówkę przy takiej aktywności, ja bym sobie już darował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 153 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3403
Kilogramy przychodzą mi akurat łatwo, dietę będę miał dobrze ułożoną, więc powinno być ok, jednak faktycznie, może być trudno.
A gdybym kalistenike traktował bardziej rekreacyjnie? Dbałbym o technikę, długie przerwy między seriami, powolne wykonywanie ćwiczeń itd.

Prawdziwym kluczem do sukcesu nie jest opieranie się na schematach, prawdziwym kluczem jest stworzenie idealnego schematu dla siebie.
http://www.sfd.pl/[BLOG[XxSPIDxX__od_zera_do_pakera_:D-t1085771.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ale raz w tygodniu to moim zdaniem i tak za mało. Za dużo wszystkiego chcesz na raz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening FBW do oceny i pytanie do was

Następny temat

Plan treningowy do oceny

WHEY premium