SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening przyśpieszenia i szybkości.

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2862

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 21 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 9
Witam!
Postanowiłem napisać tutaj z ogromną prośbą o kilka wskazówek dotyczących treningu szybkościowego.
Od 4 miesięcy przez kontuzję kolana nie grałem w piłkę, w przyszłym miesiącu chciałbym wrócić do grania. I tutaj moje pytanie co powinienem robić aby przez te 2 tygodnie wrócić do jak najlepszej formy? Najbardziej zależy mi na poprawieniu szybkości i przyśpieszenia z którym nie było u mnie najlepiej nawet przed kontuzją. Mam 20 lat, ważę 70kg przy wzroście 176cm. Mogę ćwiczyć w każdy dzień byle dawało to efekt a niestety nie do końca wiem ile powinno być przerwy aby nie przeciążyć mieśni itd. Niestety nie mam dostępu do siłowni, jedyne co mogę zorganizować to hantle.
Pozdrawiam i liczę na pomoc :)

Zmieniony przez - Kamil9911 w dniu 2016-09-19 23:14:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 112 Napisanych postów 15121 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 171288
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja

Następny temat

potezny kurs dzis

Euforia: sport, leki czy narkotyki? Euforia: sport, leki czy narkotyki? 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja 01-04.12.2017 Mistrzostwa Świata w Fitness - Biarritz, Francja Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Tran właściwości i dawkowanie. Suplementacja na masę Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Hip thrust - wznosy bioder na kolanach Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Katarzyna Nadolska - ocena sylwetki Calum von Moger zerwał biceps? Calum von Moger zerwał biceps? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kreatyna a kofeina, czy można pić kawę biorąc kreatynę? Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka Kolejna przemiana mustanga Akopa Szostaka