SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening przed pracą na czczo

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1950

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6199 Napisanych postów 140985 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1035649
praktycznie po kilku latach treningow i trzymania diety, ieco inaczej patrzymy na sposob zywienia niz osoby poczatkujace, czy smakosze%) tak samo u mnie wszyscy sie dziwia, jak mi kurczak moze sie nie znudzic%) ktorego srednio jem 700g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2939 Napisanych postów 49517 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635763
Oj to ja kure jakoś tak nie do końca w ostatnim czasie. Kombinuję z różnymi mięsami ale fakt jak się je duże ilości to powtarzalność jest częsta

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6199 Napisanych postów 140985 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1035649
u mnie jest ten problem, ze sprawdzaja sie u mnie diety LF, mam tluszcze na poziomie 50g dziennie, a bialko w ilosci 300g
i ciezko jest dostarczyc taka ilosc, majac zapas fatu na dostarczenie odpowiednich ilosci jednonienasyconych, bo bilans praktycznie z powietrza jest uzupelniony%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2939 Napisanych postów 49517 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635763
No to faktycznie ja tłuszczu mam sporo więcej bo ja mam z 1,5g /kmc więc mogę poszaleć co nieco. 50g to nisko

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3213 Napisanych postów 41813 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 322405
U mnie też kurczak lub indyk prawie codziennie. Jeśli jem coś w ramach urozmaicenia, np. stek/ryby to jedynie na mieście.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dzień po dniu