SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening pod zawody wl

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8389

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
ANKIETA
*1. WIEK: 32
*2. WAGA: 100
*3. WZROST: 176
*4. WYNIKI SIŁOWE(RAW LUB/I SPRZĘT):
- przysiad: 170
- wyciskanie leżąc: 180
- martwy ciąg: 170
5. WYMIARY:
- biceps: 45
- klatka: 120
- udo: 67
- biodra:
*6. STAŻ NA SIŁOWNI: parę lat z większymi przerwami
*7. ILE I JAKIE PRZEBYTE METODY TRENINGOWE: Bill Star 5x5
*8. OSTATNIA METODA TRENINGOWA I ODSTĘP CZASOWY OD JEJ ZAKONCZENIA: trwa
9. DIETA:
- białko: ok 2g
- węglowodany: ok 4g
- tłuszcz: 1g
10. SUPLEMENTY JAKIE STOSOWAŁEŚ DO TEJ PORY: kreatyna hmb amino anabol pq majówkę to wszystko w latach szkolnych
11. SUPLEMENTY JAKIE ZAMIERZASZ STOSOWAĆ PODCZAS NOWEJ METODY TRENINGOWEJ :
*12. STAN ZDROWIA(PRZEBYTE LUB/I AKTUALNE KONTUZJE) : uraz barku lewego ( 10 lat temu)

Witam przygotowuje się pod zawody wl które odbędą się we Wrocławiu 8.10.2016r
Do rzeczy potrzebuje pomocy w doborze treningu pod zawody. Trening który teraz wykonuje to: Bill Star 5x5
Osiągnięć zbyt wielkich nie mam ale chcę wystartować w zawodach, bo przecież nie tylko wygrana się liczy
Proszę kogoś ogarnietego o pomoc. Może ktoś rozpisze mi trening
Za każdą pomoc dziękuję.

Powrót do formy.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 105 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1086
I jak poszło na tych zawodach? Odgrzewam temat sprzed..2 lat :)



Zmieniony przez - lukaskrawi w dniu 2019-01-07 13:45:16

..:: SiŁa popŁynIE z krWIą a maSA razeM z niĄ ::..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Ktoś coś pomoże, nakieruje?

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 264 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3693
Kolego, jest tyle różnych matot i planów na tym forum, że naprawdę trudno wymyśleć coś nowego konkretnie pod Ciebie. Jeśli zamierzasz zająć się konkretnym wyciskaniem to musi być przy tobie profesjonalny trener doświadczeniem w tej dziedzinie i to on po obserwacji twojich umiejętności, fobierze odpowiedni trening. Uwież mi, znam to z własnego doświadczenia. Forum jest świetne bo można tu wyczytać sporo ciekawyvh tematów, ale jeśli chcesz dźwigać duże ciężary to nikt Ci tu nie napisze gotowej instrukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
nie no, az tak trudno to nie jest ułożyc właśnie konkretnie pod daną osobę trening z uwzględnieniem czasu do startu, ale tak jak piszesz, jakiś wywyaid i rozpoznanie trzeba zrobić, sam teraz do tych samych zawodów układałem plan paru osobom i będzie to ciekawe jak się zmierzą, będę miał porównanie ile kto jaki progres procentowo zrobił przez 12 tyg treningu :) inna sprawa, nie warto wykonywac dokladnie czyjegos treningu a jedynie zaczerpnac z niego te elementy które sprawdzaja sie u nas :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak właśnie jest. Można zaczerpnąć jakieś treningi od kogoś znanego i doświadczonego ale lepiej samemu zmodernizować pod swój organizm trening. Oczywiście jeśli na siłkę trening to normalne, że duży ciężar i max po 5 powtórzeń i np. 170kg na raz masz rekord to próbuj ciężar w granicach 150kg i 160kg żeby na serię opanować a pod koniec przygotowań spróbuj 170kg, potem dwa tygodnie przed zawodami spróbuj nowy rekord i potem już odpoczywaj i nie przesadzaj aż do zawodów. To tak w skrócie, ciężko na pisać, dobrze żeby ktoś ci pomógł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaś jak pod wielokrotnie wyciskanie, to znów całkowicie inaczej, ja np. Aktualnie się przygotowywuje do mistrzostw Polski w wyciskaniu wielokrotnym 100kg na ilość powtórzeń, miesiąc temu wyrównałem swój stary rekord życiowy na raz, a teraz jadę na dużą liczbę powtórzeń, staram się przyzwyczaić klatę na własne takie coś. Ciężko ze siły na wytrzymałość iść ale jest ok, a za to później po takim czymś wracać na siłę ponownie będzie dużo łatwiej. Pozdrawiam i obserwuj siebie i stopniowo zmieniaj swoje trenigi co ci lepiej służy to to jedz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Opisz dokładnie ostatni cykl treningowy tj.ciężary,ćwiczenia,ilość powtórzeń....do tego jaka aktualnie suplementacja....filmik z wyciskania mile widziany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
KLAJTA tak jak napisał W Z O R EK podeślij jakieś materiały z Twojego treningu, bo nie wiemy jak to u Ciebie wygląda, czy wyciskanie robisz z zatrzymaniem , czy z odbijaniem lub dotkniecie klatki itp. postaramy się pomóc.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dzięki panowie za zainteresowanie. Opiszę wszystko jutro bo wczoraj miałem małą kolizje (z mojej winy) jadąc do domu rodzinnego i muszę auto naprawiać, kolejny wydatek . No ale nikomu nic się nie stało i to się liczy. Jutro wszystko opiszę. Dzięki wszystkim raz jeszcze.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ok, spokojnie poczekamy.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Witam ponownie. Napiszę coś o moim treningu, więc jest to trening 5x5 Bill Stara a wygląda to tak:

Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GPC Carpathian Cup 2016 - 21-23.10.2016 ZALESIE

Następny temat

IX Mistrzostwa Kaszub Strongman - Dziemiany 06.08.2016 r.

WHEY premium