SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Trening początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 210

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 242
Witam, czy mógłby mi ktoś ułożyć sensowny plan treningowy ? Mam do dyspozycji tylko hantelki, ewentualnie drążęk. Chciałbym ćwiczyć 6x w tygodniu, i najlepiej by było żeby dorzucić do tego bieganie/rower. Dodam, że mam 17 lat, ważę 72kg, mam 182cm wzrostu. Doświadczenie jakieś już mam, ćwiczyłem parę miesięcy ale chciałbym zacząć z nowym planem treningowym. Do treningu chciałbym dorzucić pompki, brzuszki i przysiady z aplikacją "Just 6 weeks"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321745
Codzienne treningi nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Proponuje trening 3-4 razy w tygodniu

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2936 Napisanych postów 49483 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635543
Adam4476
Witam, czy mógłby mi ktoś ułożyć sensowny plan treningowy ? Mam do dyspozycji tylko hantelki, ewentualnie drążęk. Chciałbym ćwiczyć 6x w tygodniu, i najlepiej by było żeby dorzucić do tego bieganie/rower. Dodam, że mam 17 lat, ważę 72kg, mam 182cm wzrostu. Doświadczenie jakieś już mam, ćwiczyłem parę miesięcy ale chciałbym zacząć z nowym planem treningowym. Do treningu chciałbym dorzucić pompki, brzuszki i przysiady z aplikacją "Just 6 weeks"

A jakie masz cele w tym codziennym trenowaniu. Bo nic o tym nie napisałeś niestety.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3206 Napisanych postów 41746 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 321745
Jeśli chcesz rozwijać masę to zapomnij o codziennych treningach i aplikacjach typu just 6 weeks.

Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 242
Chciałbym poprawić siłę no i co za tym idzie wygląd. A więc trening 3-4 razy w tygodniu. Proponujecie jakiś plan treningowy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Tak, plan z tematu podwieszonego pierwszy rok treningów. Etap 3 lub 4.
1

Nowy blog:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobór Treningu przy problemach z kręgosłupem