SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening ogólnorozwojowy i odżywki dla piłkarza

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez PePoNeNt z działu Alternatywna droga.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
Witam trenuje piłke od 8/9 roku zycia nigdy nie miałem problemów z waga itp.
Teraz mam 18lat wzrost 191cm waga 80kg
Ostatnio miałem testy piłkarskie w klubie za granicą i w listopadzie/grudniu tam wyjezdzam.Do tego czasu chciałbym nabrać maxymalnej sprawnosci sportowej.Podstawa dla mnie jest zwiekszenie siły zarówno nóg (to w mniejszym stopniu)i górnych czesci ciałą(to zdecydowanie wiecej gdyż tu jestem słabszy)Nogi mam naprawde mocno rozbudowane lecz mimo tego chciałbym zwiekszyć ich siłe ,ale przede wszystkim poprawic siłe rąk i górnych partii ciała.Chciałbym poprawić siłe strzału w piłke i siłe rąk jak i nóg by "twardo" utrzymywać sie na boisku,ponieważ całę zycie przyjety miałem bardzo techniczny styl gry a tam gdzie jade troszke potrzeba siłowych rozwiazan wymienionych wyzej.Również chciałbym nabrać toszke gibkosci ,elastycznosci i koordynacji ruchowej ogólnej dobrej dyspozycji sportowej.
Wiec prosze was drodzy forumowicze poradzcie mi jakis ciekawy zestaw cwiczeć wraz z odżywkami i jedzeniem.
zaznaczam ze w nomenklaturze kulturystycznej jestem zielony wiec prosze posługujcie sie w miare przystepnym jezykiem.
Niestety nie moge byc zrzeszony w zadnym klubie przez 6miesiecy ponieważ automatycznie przestaje byc włascicielem wlasnej karty gracza
Pozdrawiam serdecznie i prosze o rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
https://www.sfd.pl/temat182333/ tu znajdziesz dla siebie odpowiedz jak cos jeszcze to pisze chetnie postaram sie pomoc i znalesc arty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

uchwyt rowerowy

Następny temat

Proszę o rade

WHEY premium