SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening od zera...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1
Witam.

Od kilku dni zastanawiam się nad tym czy nie popracować nad swoją sylwetką. Mam 186 cm wzrostu i ważę nie całe 70 kg...

1. Co proponujecie, od czego zacząć? Jakie odżywki co i jak, aby było dobrze i dobry rezultat treningu.
2. W jakiej skali pieniężnej powinienem się zmieścić w wymienionych przez ciebie odżywkach?

Mam nadzieję że uzyskam pomocy :)

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
Polecam dietanabol

L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 1
Ech...
Zapoznaj się z podstawami treningu i odżywiania.
To temat dla ciebie: https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 514
Na samym początku najpierw się zastanów bo z takim podejściem to albo zrezygnujesz po pierwszych zakwasach lub tez 2 tygodniach.
Weź sobie jakąś kartkę zapisz na niej jakie wymiary masz a jakie chciałbyś posiadać i do tego dąż.
Więcej jedz, ja nie jestem zwolennikiem ustawiania sobie jakiejś chorej diety której mam się trzymać , jem po prostu zdrowo. Do szkoły jakieś duże pożywne śniadanie składające się przykładowo z jakiejś dużej ilości sałatki z kurczaka i warzyw, czy też kanapek z miałbym serem jajkiem i szynka. Do tego jeszcze białeczko w bidoniku i jest git.
Na samym początku powinieneś odbyć przynajmniej 3-4 miesięczny staż na siłowni bez żadnych odżywek przynajmniej dlatego żeby nauczyć się technicznie dobrze wykonywać ćwiczenia.
I nie napalaj się na siłownię ćwicząc codziennie po 2 godziny.

Jeżeli się już zdecydujesz napisz.

na dobre rzeczy warto poczekać

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki kolejny trening po 2 miesiacach?

Następny temat

Cel- masa Rocky jedziemy ;)

WHEY premium