SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening obwodowy na redukcje tłuszczu. POMOCY

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3238

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

18

Waga

89.10

Wzrost

176

Cel treningowy

obwodowy lub ogolnorozwojowy

Uprawiane inne sporty

siatkówka

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

body club

Zażywane suplementy

thermo speed extrem

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

na klate 70kg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Witam. Od jutra ruszam na siłownie a moim głownym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej. Tak wiec zaczynajmy.

Płeć : mężczyzna

Wiek : 18

Waga : 89.10 kg

Wzrost : 176

Cel treningowy : redukcja tkanki tłuszczowej

Staż treningowy na siłowni : od jutra zaczynam.

Uprawiane inne sporty : siatkówka około 3 lat. przerwy miałem rok i od nowa zacząłem grac od jakiś 3/2 miesiecy.

Dostęp do sprzętu : Body Club. czyli wszystko

Dieta : 0 słodyczy jem regularnie nie podjadam. Same owoce ryz itp.

Zażywane suplementy : Thermo speed extrem

no i o to moje pytanie, czy ktoś powiem mi czy trening obwodowy mi pomoze zejsc do wagi 78kg ?? to moje marzenie. Czy moze trening ogolnorozwojowy. Prosze o szybkie odpowiedzi i serdecznie dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
1. Jesli nic nie ćwiczyłeś i posiadasz taką wagę, to z pewnością masz spory nadmiar tłuszczu, odwiedź dział Odżywianie, poczytaj podwieszone artykuły i na ich podstawie postaraj się ułożyć dietę, bo od tego w największym stopniu będzie zależał twój przyszły wygląd. Jak po ułożeniu nie będziesz pewny czy wszystko gra, to załóż oddzielny temat z twoją propozycją diety, ktoś na pewno skoryguje twoje ewentualne błędy.
2. W twoim przypadku i przy twoim zatłuszczeniu spalacz jest zbędny.
3. Tu masz dobry art o treningu obwodowym, proponuję od tego zacząć: https://www.sfd.pl/[art]_ACT,_czyli_trening_dla_początkujących_by_georgu!-t350762.html

No i co do pytania to spadek wagi zależeć będzie od twojego zaangażowania kwestiach diety, treningu, stylu życia :)

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 52 Wiek 4 lata Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 919
Tak. wiem, znaczy diety nigdy sobie nie ułoże bo mi to wgl nie wychodzi. ale wiesz , od tygodnia nie jem wgl słodyczy pije sama wode, herbata gorzka no i ostatnio posiłek mam o 19. i w 7 dni schudłem 1kg. ale nie wiem bo kolega z silowni dorada mi zebym robil trening silowy i ogolnorozwojowy a nie obwodowy. podpowiesz mi co lepiej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2255 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47591
Jak nie miałeś styczności z siłownią i twoja sylwetka/kondycja nie jest zbyt dobra to polecam ogólnorozwojowy na pierwsze 6-8 tygodni. Z herbat bardziej polecam pic zieloną liściastą, ostatni posiłek 1-2h przed snem.

Kto robi przerwy, ten traci nerwy

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pojedyncze pytanie na temat FBW

Następny temat

ćwiczenia siłowe + aeroby

Wiecej